Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Bot 1.6-hoz

Létrehozva: 1970. január 1. Létrehozta: Kategória: CS 36 hozzászólás

gabis. 2010. május 16. 820 hozzászólás 449.
Válasz Geribazz #34. hozzászólására
ha nem tudod levenni, akkor ne is cszz...
TUDOM HOGY kell levenni de nem engedi ... ne nézz ennyire balfasznak...
-zen- 2010. május 16. 382 hozzászólás 1020.
Válasz PiXeL #8. hozzászólására

-.-

Fórum neve: Segítség!

Ez azt jelenti hogy csinálsz videót rólam?:pirul:
Sk0restwOw~ : inkabb futtasd le a gps cfg det LK
Geribazz 2010. május 16. 424 hozzászólás 931.
Válasz gabis. #32. hozzászólására
nekem írásvédett az tuti de nem is tudom levenni a védettséget.
ha nem tudod levenni, akkor ne is cszz...
Létrehozva: 1970. január 1.
gabis. 2010. május 15. 820 hozzászólás 449.
nekem írásvédett az tuti de nem is tudom levenni a védettséget.
-wackarN- 2010. május 15. 7 hozzászólás 10033.
:DD
mdzzzz 2010. május 15. 169 hozzászólás 1945.
bot_add_NOEL
NOEL 2010. május 15. 686 hozzászólás 539.
bot_add_mdzzzz
*DEAD* Foley: meleg vagyok
Geribazz 2010. május 15. 424 hozzászólás 931.
sziasztok
Nagyon egyszerű a megoldás az analizálási bakira, valószínűleg írásvédett a cstrike mappád, nézd meg, nálam sz volt a para
Blzs 2009. augusztus 17. 520 hozzászólás 747.

Nekem is befagy a DM bot! Régen fennt volt, simán ment, de most befagy! :S CS reinstall már megtörtént és így sem megy! Esetleg valami ötlet?!

sc0tty 2009. június 12. 66 hozzászólás 3598.
Válasz addam #0. hozzászólására

Amit linkeltem podbot, ott oda van írva, hogy mielőtt felrakod, sima create game-val csinálj egy szervert, lépj ki, és csak utána másold be.

Tehát alap CS-vel create game, exit, bemásol, create game, és így is kifagy?

Na így jó volt, csak az volt a baj, hogy nem jött elő a menü semilyen gombbal. Minden gombot végignyomtam és semmi sreakció. De így a DM botok működnek, kösz a segítséget.

\\\\\\\\\\\\\\\\
stelar 2009. június 10. 8192 hozzászólás 7.
Válasz ASSBASS #0. hozzászólására

nekem nem jó.

akkor mindenképp csinálj egy cs reinstalt és úgy próbáld meg

Nem annak van nagy hatalma,aki irányítani tudja a történéseket,hanem annak,akire nem hatnak...
ASSBASS 2009. június 10. 925 hozzászólás 396.

Amit linkeltem podbot, ott oda van írva, hogy mielőtt felrakod, sima create game-val csinálj egy szervert, lépj ki, és csak utána másold be.

nekem nem jó.

addam 2009. június 10. 2183 hozzászólás 124.

Mirage 1.6: 93.189.118.16:27015 | Mirage CS:GO 93.189.118.16:27016 | Mirage L4D2: 93.189.118.16:27017/27018
Válasz DARVEX #0. hozzászólására
Törölni kell a BotProfile-t , BotChatter-t , BotCampaignProfile-t a cstrike mappából -.-

nekem akkor is befagy..

DARVEX 2009. június 10. 1151 hozzászólás 304.
Válasz sc0tty #0. hozzászólására

:( semelyik sem jó, Z-botnál még mindig ugyanazt csinálja, DM bot-nál meg ahogy rámegyek, hogy: New game-->Start egyből kifagy a CS :S

Törölni kell a BotProfile-t , BotChatter-t , BotCampaignProfile-t a cstrike mappából -.-

:( semelyik sem jó, Z-botnál még mindig ugyanazt csinálja, DM bot-nál meg ahogy rámegyek, hogy: New game-->Start egyből kifagy a CS :S

mert törölni kell a botprofile meg ez ilyen dll filekat a cstrike mappából -.-
sc0tty 2009. június 10. 66 hozzászólás 3598.

Vagy esetleg töltsd le a podbotot innen, meg a waypoint csomagot hozzá.

Podbot-nál pedig szintén amikor el akarom indítani, kifagy.

\\\\\\\\\\\\\\\\

nekem is.

Válasz k0valik #0. hozzászólására

Úgy érted, hogy a cs-t is újraraktad? vagy csak a steamet. zBot-ot INNEN töltsd le, és semmi mást ne másolj fel, miután újraraktad, egy teljesen külön mappába a cs-t. Ezután bontsd ki, másold be a CS mappa cstrike mappájába, analizálj egy mapot, és csak utána másolj be cfg-ket, stb, indítsd újra, és valszeg jólesz.

Vagy használj deatmatch botot. Letölteni ITT tudod, telepíteni ugyanúgy kell(ha jól tudom) és az ü betű megnyomásával hozod elő a menüt játék közben. Onnantól egyértelmű sztem.

\\\\\\\\\\\\\\\\

Úgy érted, hogy a cs-t is újraraktad? vagy csak a steamet. zBot-ot INNEN töltsd le, és semmi mást ne másolj fel, miután újraraktad, egy teljesen külön mappába a cs-t. Ezután bontsd ki, másold be a CS mappa cstrike mappájába, analizálj egy mapot, és csak utána másolj be cfg-ket, stb, indítsd újra, és valszeg jólesz.

Vagy használj deatmatch botot. Letölteni ITT tudod, telepíteni ugyanúgy kell(ha jól tudom) és az ü betű megnyomásával hozod elő a menüt játék közben. Onnantól egyértelmű sztem.

Ja újraraktam a CS-t is meg a steamet is. Oksa megpróbálom így thx!

\\\\\\\\\\\\\\\\

Ó betűvel jön be a menü :U
addam 2009. június 10. 2183 hozzászólás 124.

Hali!

Az lenne a problémám, hogy amikor bemásolom a botokat (Z-bot) a CS mappájába, és elindítom a CS-t majd betölti a mapot. Ekkor ugye elkezd valamit tölteni analizálja a botokat vagy mi, miután ezt egyszer megcsinálta restartol és itt jön a probléma. Miután restartol utána újból analizál és ezt csinálja mindig. Valaki tudna segíteni, valami más működő botokat adni? Steamet már újraraktam és nem segített.

Vagy esetleg töltsd le a podbotot innen, meg a waypoint csomagot hozzá.

Mirage 1.6: 93.189.118.16:27015 | Mirage CS:GO 93.189.118.16:27016 | Mirage L4D2: 93.189.118.16:27017/27018
k0valik 2009. június 9. 622 hozzászólás 612.

Hali!

Az lenne a problémám, hogy amikor bemásolom a botokat (Z-bot) a CS mappájába, és elindítom a CS-t majd betölti a mapot. Ekkor ugye elkezd valamit tölteni analizálja a botokat vagy mi, miután ezt egyszer megcsinálta restartol és itt jön a probléma. Miután restartol utána újból analizál és ezt csinálja mindig. Valaki tudna segíteni, valami más működő botokat adni? Steamet már újraraktam és nem segített.

sc0tty 2009. június 9. 66 hozzászólás 3598.

Hali!

\\\\\\\\\\\\\\\\
Snomy 2009. június 2. 1078 hozzászólás 321.
Válasz szenko #0. hozzászólására

Tudna valaki segíteni nekem?? Már mindent probáltam, fórumokon keresgéltem de nem találtam megoldást a problémámra ami a következő: be akarom rakni a botokat a játékban de csak specibe rakja be. Minden féle lehetőséget kipróbáltam minden opcióját megnyomtam a menüjének de semmi. Podbot 2.öm van, nem tudom ez mennyit segít. Válaszaitokat előre is köszi:)

Használj Z-botot.

www.z-bot.atw.hu

http://www.erepublik.com/hu/referrer/MagyarEmber02
szenko 2009. június 2. 2128 hozzászólás 133.

Tudna valaki segíteni nekem?? Már mindent probáltam, fórumokon keresgéltem de nem találtam megoldást a problémámra ami a következő: be akarom rakni a botokat a játékban de csak specibe rakja be. Minden féle lehetőséget kipróbáltam minden opcióját megnyomtam a menüjének de semmi. Podbot 2.öm van, nem tudom ez mennyit segít. Válaszaitokat előre is köszi:)

A szenilitás biztos jele, ha elfelejtjük befeje
Snomy 2009. június 2. 1078 hozzászólás 321.
Válasz PiXeL #0. hozzászólására

-.-

Tudod te ezzel a linkel én mennyit segítettem?

PiXeL 2009. május 31. 618 hozzászólás 621.
Válasz Snomy #0. hozzászólására

www.google.com

-.-

http://www.youtube.com/watch?v=nxq8-zaSlnE&fmt=22
DARVEX 2009. május 31. 1151 hozzászólás 304.
Válasz Jacquers #0. hozzászólására

Tudna nekem valaki adni egy linket, ahonnan dm botot tudok letölteni? Meg azt is írja le, hogy hogyan kell használni...pls :]

Előre is kösz

http://www.counter-strike.hu/index.php?l=YToyOntzOjQ6Im1lbnUiO3M6NDoibmV3cyI7czoyOiJpZCI7czo1OiIxODE1MCI7fQ== legalul ott van hogy CSHU Deathmatch Bot katt rá. :) cstrike mappába kell berakni (:
-bLY 2009. május 28. 1337 hozzászólás 254.

Tudna nekem valaki adni egy linket, ahonnan dm botot tudok letölteni? Meg azt is írja le, hogy hogyan kell használni...pls :]

Előre is kösz

http://baluuuu.deviantart.com/gallery/
Snomy 2009. május 28. 1078 hozzászólás 321.

Előre is kösz

www.google.com

Jacquers 2009. február 28. 22 hozzászólás 6177.

Előre is kösz

Cappy_ 2008. október 24. 4439 hozzászólás 30.
Válasz SONOFGOD #0. hozzászólására

ty

Mint minden szerencsejátékos, én is tudom mikor kell abbahagyni... SOHA!
SONOFGOD 2008. augusztus 25. 196 hozzászólás 1736.
Biztos igazad van ^^
ScalpeL 2008. augusztus 25. 1 hozzászólás 22417.

k