Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

kérdések

Létrehozva: 1970. január 1. Létrehozta: Kategória: CS 5203 hozzászólás

LonG 2007. december 4. 5364 hozzászólás 16.

Pene ezt a spray logo tutort nem gondoltad komolan ugye:))

"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség......" - Albert Einstein
TrukkOs_ 2007. december 3. 43 hozzászólás 4522.

Helló!

Nekem két kérdésem lenne:

Ha el akarok kezdeni botozni vki lerírná a menetét hogy mit kell letölteni,hova kell rakni szervert hol kell csinálni stb...?

A másik meg az hogy betöltöm GPSGUI-t,felmegyek egy szerverre és azt írja ki hogy 0-ás ratejaim vannak és kibasz haxért:SMiért is?Amikor konzol 20k-t mutat?

addam 2007. december 2. 2183 hozzászólás 124.
Válasz Schrodinger #0. hozzászólására

meg esetleg developer 1-el probalkozhatsz ugy hogy megnezed mennyi az az fps ami ala nem nagyon megy,és ha pl. 80,akkor fps_max 80-at irsz...:) de amiket leirtam szerintem mindenképp kapcsoldd ki,nem fogod észrevenni hogy most a fal legszélén nano-recék vannak..

Nem akarok kötekedni, de az alkalmazásvezérelt általában azt jelenti, hogy kikapcsolva, kivéve, ha az adott program bekapcsolja.

1.6-os CS nem ismeri sem az élsímítást, sem az anizotrópikus szűrést, tehát esetében alkalmazásvezérelten ki vannak kapcsolva ezek.

Meg attól, hogy segíteni akart neki, még nem kéne leugatni talán.

Mirage 1.6: 93.189.118.16:27015 | Mirage CS:GO 93.189.118.16:27016 | Mirage L4D2: 93.189.118.16:27017/27018
Schrodinger 2007. december 2. 989 hozzászólás 363.

meg esetleg developer 1-el probalkozhatsz ugy hogy megnezed mennyi az az fps ami ala nem nagyon megy,és ha pl. 80,akkor fps_max 80-at irsz...:) de amiket leirtam szerintem mindenképp kapcsoldd ki,nem fogod észrevenni hogy most a fal legszélén nano-recék vannak..

kit érdekel?
Dovi 2007. december 2. 419 hozzászólás 946.
Válasz addam #0. hozzászólására

Vertical sync: always off, esetleg ha van ATi Tray Toolsod ott Wait for vertical sync-ként szerepel. De kétlem, hogy ettől több fps-ed lenne, google, ballhead models, ha jólrémlik fpsbananan fent vannak. Rondák, de több fps.

kivolt szedve...omega driverem van még mielött feltettem akkor szedtem ki. asszem nem csak a playerek miatt megy le az fps.. infernon ha lenezek középre akkor nagyon lemegy...lehet hogy windowst kéne már ujratenni

Schrodinger 2007. december 2. 989 hozzászólás 363.

te nagyon okos vagy,szerinted azelött mitől volt 100 fpse? szeddki anizitróp szűrést,vonassimitasi beallitasokat is kapcsoldd ki(off),mert alapbol alkalmazásvezérelten van. a rendszerteljesitményt meg tedd nagy teljesitményre.ezt a tulajdonságok|beállitások|speciális|vga neve-nél talalod meg,azonbelül a teljesitmény és minőség beállitások.

kit érdekel?
addam 2007. december 2. 2183 hozzászólás 124.
Válasz Dovi #0. hozzászólására

atim van...:(

Vertical sync: always off, esetleg ha van ATi Tray Toolsod ott Wait for vertical sync-ként szerepel. De kétlem, hogy ettől több fps-ed lenne, google, ballhead models, ha jólrémlik fpsbananan fent vannak. Rondák, de több fps.

Mirage 1.6: 93.189.118.16:27015 | Mirage CS:GO 93.189.118.16:27016 | Mirage L4D2: 93.189.118.16:27017/27018
Dovi 2007. december 2. 419 hozzászólás 946.

atim van...:(

2007. december 2. hozzászólás .
Válasz Dovi #0. hozzászólására

csö

kérdésem pedig ez: nincsen vmi erös gépem, de nem régen még volt stabilan 100 fps em. Mostanában jött ez a sok steam frissítés, ezért rohadtul lemegy az fps em, néha 40 re is. nagyon idegesítö, löni nem lehet. non steames csben megnéztem ott rendesen 100 fps em van. ha vkinek véletlenül volna egy csodamegoldása, azt nem hivnam meg semmire, de nagyon megköszönném.

ui:egy két elöreláthahó válaszra válaszolok: nem veszek uj gépet, és mindig alacsonyra állitom a prioritást

csö

fuggoleges szinkronizalas ki .... nekem sincs valami eros gepem de csak akkor megy le fps ha belemeek 1smokeba

paszmer 2007. december 2. 1 hozzászólás 21272.

Sziasztok, nekem elég furcsa problémam van.A lenyeg hogy a cs ugy viselkedik mintha benyomtam volna valami "speed hacket" tehat iszonyat gyorsan fut es kozben 3méterenként megall a kep es lovesnel meg 2 másodperc alatt ki lövi a tarat.mi lehet a probléma??(nem allitottam at semmit es nem irtam be semmi vackot tehat az alap stemen leszedett cs-m van)

az ötleteket előre is köszönöm :)

Dovi 2007. december 1. 419 hozzászólás 946.

csö

kérdésem pedig ez: nincsen vmi erös gépem, de nem régen még volt stabilan 100 fps em. Mostanában jött ez a sok steam frissítés, ezért rohadtul lemegy az fps em, néha 40 re is. nagyon idegesítö, löni nem lehet. non steames csben megnéztem ott rendesen 100 fps em van. ha vkinek véletlenül volna egy csodamegoldása, azt nem hivnam meg semmire, de nagyon megköszönném.

ui:egy két elöreláthahó válaszra válaszolok: nem veszek uj gépet, és mindig alacsonyra állitom a prioritást

csö

Pene 2007. december 1. 7052 hozzászólás 10.
http://techno.org/electronic-music-guide/music.swf
2007. december 1. hozzászólás .

valaki megtudja adni az antigane only dust2 ipjét? :) csak mert jó szeró volt és nincs már meg az ip

Pene 2007. december 1. 7052 hozzászólás 10.
Válasz doszi #0. hozzászólására

Ok köszi már értem a dolgot!Van mindenem csak játékom nincs jelenleg mivel azt nem hoztam magammal -én hülye- angliába!Csak az egyik haverom mondta hogy ezel lehet online játszani csak nem tudtam hogy hogyan.Úgy gondoltam hogy ez úgy működik mint az online póker.

Köszi a választ a játékot meg kiküldetem.

szvsz ne kuldesd ki. amikor kimentem angliaba, akkor kb. elso utam egy bankba (lloyds) vezetett, ahol egybol olyan szerzodest ajanlottak, amihez vagy olyan kartya jart, amivel tudok neten is vasarolni, vagy egy virtualis szamla(?). utobbit valasztottam, es igy siman tudtam neten keresztul is vasarolni. siman vedd meg a cs-t a steampowered.com-rol. leirast hozza itt talalsz: link

2007. december 1. hozzászólás .

Ok köszi már értem a dolgot!Van mindenem csak játékom nincs jelenleg mivel azt nem hoztam magammal -én hülye- angliába!Csak az egyik haverom mondta hogy ezel lehet online játszani csak nem tudtam hogy hogyan.Úgy gondoltam hogy ez úgy működik mint az online póker.

Ajánlom ne magyar szerveren játsz:) Lenne egy kis ping...

doszi 2007. november 30. 2 hozzászólás 16042.

addam 2007. november 30. 2183 hozzászólás 124.

Sziasztok!Teljesen új vagyok itt de tud valaki segíteni hogy tudok online játszani itt?

válaszokat előre is köszi

Szeressük a tág témakörrel bíró kérdéseket :]

1. internetelőfizetés

2. legális steam (www.steampowered.com, vagy pl. teszkóba a counter-strike anthology nevű kör alakú és mellé még fényes műanyagdarabokat tartalmazó dobozka megvétele).

3. steam telepít

4. online vagy

De igazából jólenne, ha azt írnád le legalább, mivel akarsz online játszani "itt"?

doszi 2007. november 30. 2 hozzászólás 16042.

Sziasztok!Teljesen új vagyok itt de tud valaki segíteni hogy tudok online játszani itt?

válaszokat előre is köszi

TepettVarnyu 2007. november 26. 3268 hozzászólás 57.

Nem, szerintem a csávó arra értette, hogy egyből lőhessen a fegyóval ahogy vált, amit még 1.5ben nagyon jól meg lehetett csinálni awp-kés-awp -nél például.

public művészúr
Pene 2007. november 26. 7052 hozzászólás 10.

en is igy gondoltam.

2007. november 26. hozzászólás .
Válasz TepettVarnyu #0. hozzászólására

??

Gondolom a csávo arra értette, hogy ne keljen 2xer lenyomni a 4 pl gránátért vagy valami...

TepettVarnyu 2007. november 26. 3268 hozzászólás 57.
Válasz Pene #0. hozzászólására

hud_fastswitch 1

??

public művészúr
Pene 2007. november 26. 7052 hozzászólás 10.
Válasz Schrodinger #0. hozzászólására

hello emberek!

eléggé zavaró h 2,5 megás nettel mindig 30-35ös a pingem...ratek : 25k,101,101,ex_interp 0.1,cl_dlmax 128  vírust már csomoszor irtottam,mondjuk nem nortonnal vagy noddal,hanem Ad-ware-rel de szerintem az is teszi a dolgát rendesen..

csinaltam egy uj fiokot windowsban,és ott 20 körül volt a pingem - egy ideig...

Gondolom a win ujrapakolás lenne a legcélszerűbb,de ha van más megoldás akkor köszi előre is

bar a gondod mar megoldodott, de annyiban kijavitanalak, hogy az ad-aware nem virusokat keres/irt. nyomkoveto kodokat (marmint, hogy hol jarsz a neten), reklamokat es egyeb adatgyujto kodokat keres.

Pene 2007. november 25. 7052 hozzászólás 10.

hud_fastswitch 1

ReWGeT 2007. november 25. 161 hozzászólás 2024.

ez szerintem nem megengedett, de scriptel elvileg meg lehet csinálni

impossible is nothing
ReWGeT 2007. november 25. 161 hozzászólás 2024.
Válasz Leo16 #0. hozzászólására
Ez az üzenet moderálva lett, mert nem felelt meg az oldal szabályzatában leírtaknak!
Az oldal szabályzatának megtekintéséhez kattints ide.
impossible is nothing
Abdul_Mohamed 2007. november 25. 7650 hozzászólás 8.

cl_showfps

net_graph 1,2,3

madafaka or fadasaka
Leo16 2007. november 25. 6 hozzászólás 10395.
Ez az üzenet moderálva lett, mert nem felelt meg az oldal szabályzatában leírtaknak!
Az oldal szabályzatának megtekintéséhez kattints ide.
Leo16
2007. november 25. hozzászólás .

hi! azt hogy lehetne beállítani hogy amikor nyomom a Q betüt akkor egy villanásra váltson a másik fegyverre ne szórakozzon az elővétellel??! thx

Ha tudod a szever rcon passwordját akkor be tudsz lépni az admin felületre vagyis tudsz adminkodni.Igy kell beirni a konzolba: rcon_password [jelszo]

Hy all!

Azt szeretném kérdezni h cs 1.6-ban hogyan lehet azt berakni h lássam az fps-t vagy hogyan lehet megnézni?

Mi az a RCON Password pls írjatok non fontos

Schrodinger 2007. november 25. 989 hozzászólás 363.
Válasz SANCA #0. hozzászólására

detoxin tedd fel gps gui-t és a gps.cfg-t nyisd meg notepaddal

rate 20000

cl_cmdrate 80

cl_updaterate 80 asszem ezután jó lesz.

OLLiE te meg az interpet állítsd nyugodtan 0.01 re ;)

Thanks megoldodott

kit érdekel?
2007. november 24. hozzászólás .
Válasz SANCA #0. hozzászólására

rate 20000

cl_cmdrate 80

Köszi ugy néz ki hogy jo! Köszi!

SANCA 2007. november 24. 3266 hozzászólás 58.

rate 20000

cl_cmdrate 80

-mi a rossz a görkorizásban? -elmondani apádnak,hogy buzi vagy.
Schrodinger 2007. november 24. 989 hozzászólás 363.

hello emberek!

eléggé zavaró h 2,5 megás nettel mindig 30-35ös a pingem...ratek : 25k,101,101,ex_interp 0.1,cl_dlmax 128  vírust már csomoszor irtottam,mondjuk nem nortonnal vagy noddal,hanem Ad-ware-rel de szerintem az is teszi a dolgát rendesen..

csinaltam egy uj fiokot windowsban,és ott 20 körül volt a pingem - egy ideig...

Gondolom a win ujrapakolás lenne a legcélszerűbb,de ha van más megoldás akkor köszi előre is

kit érdekel?
Leo16 2007. november 23. 6 hozzászólás 10395.

sziasztok! Valaki nem tudja pontosan hogyan kell szervert csinalni a Counter Strike 1.6 oshoz?? Ha valai tud segiteni irjon nekem.elore is koszonom!!!

Leo16
2007. november 23. hozzászólás .

Csao! Miért van az hogy felrakok egy configot, pl GPS Gui akkor utánnna egyszerüen nem bitrok csézni, mert a pingem 300-500 között megy meg se mozdul a model csak kijön egy uzenet a jobb felsö sarokba valami warning_cl_flusiopacket vagy valami iesmi! Midnen cfg vel ez van és már a faszom kivan! Pls segitsen valaki!

TepettVarnyu 2007. november 23. 3268 hozzászólás 57.

Nem akarok negatív lenni, de a UPC szar, és este amikor sokan vannak fenn, szarab a net.

public művészúr
TepettVarnyu 2007. november 23. 3268 hozzászólás 57.
Válasz LameR #0. hozzászólására

o igen, ezt vagom, hogy az nv kicsit jobb baratsagabn van a csvel, ettol a konfigtol nem is vaom h 1.5ben leadja a 100at mindig (1.6 pl jobban porog rajta :) )

szoval inkabb ugy fogalmaznam a problemat, hogy erdekes modon veszik el az fps (mintha az is jobban ugralna), vagy valami ha ugral es rossz a ping... mivel hosszu ideig nv t hasznaltam, ugy mondanam, hogy ilyen kiszamithatatlan pingnel sokkal stabilabb volt az nvidia

normal pingnel viszont nincs gond vele

remelem az mx518am meg birja majd, habar nem vagyok az az eger utos veros tipus, es ha epp van kedvem jatszani, meg nagyjabol suti minden, akkor marhara elegedett vok vele

elozo 1.1a-m kibirt majdnem 4 evet hibatlanul, es csak abba halt meg, hogy egy jo nehez monitort hasznaltam kabelnehezekkent ;) meg azt is allta 1 darabig, csak egy okor pillanatomban ratettem, mert nem nagyon fertem az asztalon

mondjuk ami ennyi idot kibirt nalam jatek mellett arra ramondhato hogy orok darab :) ugyan rendeltetesszeruen hasznaltam, de mennyisegileg kapta rendesen

:) Én 518-am mondjuk kapta néha az ívet, nem is bírta szegény.

Amúgy ez az fps dolog fura. Nálam is megvan az, hogy olyan serveren, ahol van vagy 100-as choke, ott szarabb az fps is.

public művészúr
2007. november 23. hozzászólás .

Hi all!

A segítségteket szeretném kérni! UPC-s a netem, már egy éve megvan, nem is volt eddig gond vele, de az utóbbi időben esténként annyira felmegy a pingem, hogy egyáltalán nem tudok CS:S-zni. Korábban 40-50 volt. Egyébként a Cod 2-nél is felment a pingem, de nem tudom, miért. Már lefuttattam a NOD 32-t és a Spybot Search and Destroy-t, de semmi változás nem volt. Nem'tom miért ilyen magas, én nem állítottam át semmit. Légyszi segítsetek, előre is köszönöm!

LameR 2007. november 22. 110 hozzászólás 2640.

o igen, ezt vagom, hogy az nv kicsit jobb baratsagabn van a csvel, ettol a konfigtol nem is vaom h 1.5ben leadja a 100at mindig (1.6 pl jobban porog rajta :) )

szoval inkabb ugy fogalmaznam a problemat, hogy erdekes modon veszik el az fps (mintha az is jobban ugralna), vagy valami ha ugral es rossz a ping... mivel hosszu ideig nv t hasznaltam, ugy mondanam, hogy ilyen kiszamithatatlan pingnel sokkal stabilabb volt az nvidia

normal pingnel viszont nincs gond vele

remelem az mx518am meg birja majd, habar nem vagyok az az eger utos veros tipus, es ha epp van kedvem jatszani, meg nagyjabol suti minden, akkor marhara elegedett vok vele

elozo 1.1a-m kibirt majdnem 4 evet hibatlanul, es csak abba halt meg, hogy egy jo nehez monitort hasznaltam kabelnehezekkent ;) meg azt is allta 1 darabig, csak egy okor pillanatomban ratettem, mert nem nagyon fertem az asztalon

mondjuk ami ennyi idot kibirt nalam jatek mellett arra ramondhato hogy orok darab :) ugyan rendeltetesszeruen hasznaltam, de mennyisegileg kapta rendesen

blinded by the light
TepettVarnyu 2007. november 22. 3268 hozzászólás 57.
Válasz LameR #0. hozzászólására

hali!

van egy erdekes es eleg kellemetlen problemam cszes kozben, szerintem talalkoztatok mar paran vele, ha valaki tud segiteni, legyszi irja le mi lehet az oka/megoldasa

szoval: nemreg csereltem ATIra a videokartyamat (9600xt, tom nem bivaly, de 1.6 azert elmegy vele egesz jol), eddig egy joval fostosabb nvidia volt:)

amugy 1.5ozom tobbnyire, es egy nagyon sok felhasznalos megosztott netet hasznalok, aminek kovetkezteben sokszor elromlik a pingem, vagy ugral

szoval, amikor nem stabil a pingem, hirtelen valtozik, vagy rondan nagy, akkor gyakran nem adja le a 100fps kozelit, es meg darabos is lesz, nem az hogy nehez loni, hanem darabos, torik szogletes meg a kep is "lagol", olyan mintha az egerrel is lenne valami gixer (pedig szinte uj mx518), es gyakran marha jo vele loni

ezeket a dolgokat jo pingnel pl nem tapasztalom, (meg sokkal gyengeb nvidia karinal, vagy rosszabb egernel se ereztem sok ev alatt sosem, pedig jatszottam mar rossz nettel eleget)

szoval ez valami renderelesi tulajdonsaga/hatulutoje lenne az atinak hl motor eseteben?

aki tapasztalt mar hasonlot, es tud valami egyszeru megoldast, pls irjon

thx, hf all

Hi,

nekem is Ati kártyám van, bár combosabb, de pl aztec középen nekem sincs meg a 100 fps, hanem lemegy olyan 78-80 körülre. Sajnos a Cs jobban csípi az Nvidiát. Próbáld meg a kártya driverét frissíteni, ha ez megvan, akkor nem tudom, mi lehet a baj. valaki okos majd esetleg : )

Mx518-cal pedig bánj úgy, mint egy szűz lánnyal, az enyém egy év alatt megadta magát.

public művészúr

ez forditva is igy van, csereld vissza, mert nem egyezik teljesen hitbox,  modell es az animacio a ket verzioban, sot sztem ennek koszonhetoen nem is oda losz, ahova kene

blinded by the light
2007. november 22. hozzászólás .

Hi! olyan problemam lenne h beteszem az 1.5 ös modelleket(emberek) 1.6 ba akkor ok az emberek megváltoztak de amikor meghalok vagy megolok valakit akkor egyhelybe megfagy az ember! Kérdeztem mástól hogy neki hogy jelzi a halált de neki normálisan a földre hull! Mi lehet a gond?

hali!

van egy erdekes es eleg kellemetlen problemam cszes kozben, szerintem talalkoztatok mar paran vele, ha valaki tud segiteni, legyszi irja le mi lehet az oka/megoldasa

szoval: nemreg csereltem ATIra a videokartyamat (9600xt, tom nem bivaly, de 1.6 azert elmegy vele egesz jol), eddig egy joval fostosabb nvidia volt:)

amugy 1.5ozom tobbnyire, es egy nagyon sok felhasznalos megosztott netet hasznalok, aminek kovetkezteben sokszor elromlik a pingem, vagy ugral

szoval, amikor nem stabil a pingem, hirtelen valtozik, vagy rondan nagy, akkor gyakran nem adja le a 100fps kozelit, es meg darabos is lesz, nem az hogy nehez loni, hanem darabos, torik szogletes meg a kep is "lagol", olyan mintha az egerrel is lenne valami gixer (pedig szinte uj mx518), es gyakran marha jo vele loni

ezeket a dolgokat jo pingnel pl nem tapasztalom, (meg sokkal gyengeb nvidia karinal, vagy rosszabb egernel se ereztem sok ev alatt sosem, pedig jatszottam mar rossz nettel eleget)

szoval ez valami renderelesi tulajdonsaga/hatulutoje lenne az atinak hl motor eseteben?

aki tapasztalt mar hasonlot, es tud valami egyszeru megoldast, pls irjon

thx, hf all

blinded by the light
Pene 2007. november 20. 7052 hozzászólás 10.
Válasz Pene #0. hozzászólására

nos, akkor még egyszer, utoljára. részletesen. ezután a faq-ban keresgéljetek, be fog oda is kerülni ez a hozzászólás.

Hogyan rakjunk be saját spray logót?

1.a, Van saját képünk (.bmp, .gif vagy .jpg kiterjesztésű).

1.b, Letöltöttünk egy képet a több ezer közül pl. innen vagy innen

1.c, Elkészítettük a képet, ehhez leírást pl. itt találsz (CS:S-ös, vagyis fontos, hogy a végén ne .tga kiterjesztéssel mentsük el a képünket, hanem mondjuk .jpg-ként.).

2., Kitaláljuk, hogy milyen programmal is szeretnénk dolgozni. Vagy Half-Life Logo Creatort használunk, vagy Decal Convertert. Utóbbival fogunk dolgozni, a HLC23-hoz leírást alul találsz.

3.a, Installáljuk a Decal Convertert, majd elindítjuk (esetlegesen megadjuk neki a CS mappánkat, de ez nem szükséges).

4.a, Megnyitunk egy képet (A->B), átlátszóvá tesszük, és beállítjuk neki a nekünk tetsző szélességet és magasságot (C). Logónk maximálisan 12288-as méretű lehet (size) és a szélesség és hosszúságértékek csak a 16-nak lehetnek többszörösei.

5.a, Ha ezzel megvagyunk, készíthetjük is a logónkat (Decal->Make Decal... a fenti menüben), majd adjuk meg neki az Asztalunkat, ne egyből a CS mappát (D, ezzel a továbbiakban egyszerűbben elérhetjük majd az elkészített logóinkat).

6.a, Miután rányomtál az OK-ra, felugrik egy ablak, hogy mire ügyeljünk:

• Az előzőleg létrehozott pldecal.wad felül lesz írva, már ha az létezik.
  • NEHOGY visszamenjünk a CS menüjébe mielőtt a további pontokat megcsinálnánk, mert az felülírná a logónkat abban az esetben, ha megadtuk volna neki a CS mappánkat (és nem az Asztalra mentenénk).
  • A képed teszteléséhez nem kell netes szerverre felmenned, simán csak kreálj egy LAN-ost.

Az Asztalodon megjelenik egy pldecal.wad nevű file. Ezt átnevezzük tempdecal.wad-ra, majd írásvédetté tesszük (E).

7.a, Megkeressük a cstrike mapánkat (ez alapbeállításban a "C:\Program Files\Steam\SteamApps\<e-mail címed>\counter-strike\cstrike" lesz, majd ide bemásoljuk a file-unkat.

8.a, Előfordulhat, hogy le kell törölnünk a custom.hpk nevű file-t (inkább csak helyezzük át az Asztalunkra). Ne lepődjünk meg, ha a CS elindítása után ez újra megjelenik.

9.a, Ezután nincs más hátra, minthogy kipróbáljuk a színes-szagos logónkat (F). Ha az elején átlátszóvá tettük (transparent) képünket, akkor az ábra bal oldalán láthatót kapjuk, ha nem, akkor a jobb oldalit.

Ha követted az utasításokat, akkor mindennek stimmelnie kell. Miközben dolgozunk, ne csináljunk semmi mást, ne próbáljuk meg nézegetni a félig kész logónkat az "Options" menüben stb.

Ha mégsem menne, próbáld meg ezzel a wad file-lal (be a cstrike mappába, írásvédetté, majd LAN).

Fontos tudni, hogy ahhoz, hogy egy netes szerveren látszódjék a logónk valakinek, ahhoz:

1. A szerveren engedélyezettnek kell lennie, hogy a játékosok custom dolgai feltöltődjenek.
  2. Néha kell egy kis idő (1-2 perc), míg ez megtörténik.
  3. NÁLAD be kell, hogy legyen állítva:
  • cl_allowupload 1
  • cl_allowdownload 1
  • cl_download_ingame 1

Ha manuálisan szeretnénk képet csinálni ( a Decal Converterben található leírás magyarosítása):

• 1) Csinálj egy 256 színű bmp képet.
  • 2) A szélesség/magasság a 16 egész számú többszöröse kell hogy legyen.
  • 3) A szélesség és magasság szorzata 12288 lehet maximum.
  • 4) Az utolsó képpontnak a képen TISZTA KÉK-nek kell lennie RGB 0 0 255; HEX: (#0000FF).
  • 5) A tiszta kéknek megfelelő pixelek átlátszóak lesznek.
  • 6) Mentsd el a képet a program "MakeDecal" mappájába
  • 7) Ellenőrizd, hogycsak egy kép legyen a mappában.
  • 8) Indítsd el a "MakeWad.bat" file-t, ami a "MakeDecal" mappában van. Ez fogja neked a "pldecal.wad"-ot generálni.
  • 9) Ezt másold be a CS mappádba (ez alapbeállításban a "C:\Program Files\Steam\SteamApps\<e-mail címed>\counter-strike\cstrike"), nevezd át tempdecal.wad-ra és tedd írásvédetté.
  • 10) Ne felejtsd el, hogy mindezek közben nem mehetsz be a HL/CS "Options" menüjébe.
  • 11) Különben felülíródik a file-od.
  • 12) Ha mégis ez történne, ismételd meg az egészet a nyolcas ponttól.
  • 13) Az elkészült file nem lehet nagyobb 15 kb-nál (hibaüzeneteket kaphatsz játék, indítás stb. közben).

A fenti leírás a CS-planet leírása alapján készült, a képek is onnan valók.

További hasznos linkek:

A HLC-hez leírást hétfőn kaptok, addig nem érek rá.

Hogyan rakjunk be saját spray logót (második rész)?

1.a, Van saját képünk (.bmp, .gif vagy .jpg kiterjesztésű).

1.b, Letöltöttünk egy képet a több ezer közül pl. innen vagy innen.

1.c, Elkészítettük a képet, ehhez leírást pl. itt találsz (CS:S-ös, vagyis fontos, hogy a végén ne .tga kiterjesztéssel mentsük el a képünket, hanem mondjuk .jpg-ként.).

2., Kitaláljuk, hogy milyen programmal is szeretnénk dolgozni. Vagy Half-Life Logo Creatort használunk, vagy Decal Convertert. A második részben előbbivel fogunk dolgozni, a DC-hez leírást itt találsz (1680. hozzászólás).

3.b, Installáljuk a HLC-t, majd elindítjuk (esetlegesen megadjuk neki a CS mappánkat, de ez nem szükséges).

3.c, Megynyitjuk ezt a képet (nem a HLC-vel, csak simán Explorerben), hogy ne csak olvassuk, amit csinálnunk kéne (ld. lentebb), hanem meg is nézhessük.

4.b, Megnyitunk egy képet és beállítjuk neki a nekünk tetsző szélességet és magasságot. Logónk maximálisan 12288-as méretű lehet (Total Pxels) és a szélesség és hosszúságértékek csak a 16-nak lehetnek többszörösei.

5.b, Rányomunk a "Resize" gombra.

6.b, Megkeressük a CS mappánkat.

7.b, Megcsináljuk a .wadot.

8.b, Írásvédetté tesszük, esetlegesen átnevezzük tempdecal.waddá.

10.b, CS indít, logó fúj. Ha nem menne, akkor elolvasod az ebben a fórumban található 1680. hozzászólást. Ha ez után sem sikerül megoldani, dobd ki a számítógéped az ablakon, majd menj el kecskepásztornak.

2007. november 19. hozzászólás .
Válasz nincsnickem #0. hozzászólására

Csaó ! Tudnátok segíteni ? Melyik volt az a movie amit egy cup-rol csináltak régen és a végén úgy kezdődött egy szám, hogy "Ladies and gentlemen lets get ready to ramba..." És ha jól tom a végén EoL vs. vki volt.Segítsetek légyszi !

Hmmm?  WCG vagy valami iesmi lehet! 2002 2003 fele keress! Lehet hülyeséget montam!

nincsnickem 2007. november 19. 1 hozzászólás 22737.

Csaó ! Tudnátok segíteni ? Melyik volt az a movie amit egy cup-rol csináltak régen és a végén úgy kezdődött egy szám, hogy "Ladies and gentlemen lets get ready to ramba..." És ha jól tom a végén EoL vs. vki volt.Segítsetek légyszi !

Beugro 2007. november 19. 177 hozzászólás 1874.
Válasz addam #0. hozzászólására

Hozzávalók két személyre:

1. steamid - bemész bármilyen netes szerverre, konzolba beírod status, a neved melletti sorban lesz egy STEAM_<sokszám> kombináció, az kell.

2. a szervered ftpjére fellépsz

3. megkeresed ezt: szerverkönyvtár(általában HLDS)/cstrike/addons/amxmodx/configs/users.ini

4. szerkeszted, beleírsz egy ilyen sort hogyaszondja:

"STEAM_0:1:541202""""abcdefghijklmnopqrsu""ce"
 (nyilván a saját steamid-d írd bele)

5. elmented

6. bemész szerverre, konzolba beírod bind gomb amxmodmenu, tehát ha F4-re akarod bind F4 amxmodmenu

7. konzol bezár, vissza játékba, megnyomod a gombot, örülsz

Látom volt rconos gondod....

Azért érdekes lenne ha bárki konzolból tudna rcon jelszót váltani, sok üres szerver lenne teli banlisttel :]

A server.cfg-s elgondolás jó, abba kell beleírni, csak rcon_password "jelszó" formában. De nem árt egyéb dolgokat sem fixálni benne, köridő, c4timer, stb, meg alapban sok szerveren nincs warmup.cfg se igazán, alap HLDSbe legalábbis tuti.

De most látom cronusnetes a szervered, ha jólrémlik nekik adtam már pár konfigot, keresd csoszit/fatalt, vagy nemtudom milyen néven fut most :]

köszi szépen ezeket megcsináltam de most meg az a bajom hogy nem jön be a menü amit nem értek hogy mért mondjuk újra raktam a wint meg  asteamot meg a cst és azt írja ki hogy nincs jogosúltságom arra hogy használjam már vagy kétszer újraíndítottam a serot de semmi és az usrs ine 0 kb volt aztán megint feltöltötem ugyanúgy és megint semmi most leűállítottam a servert a suliból majd othon újra indítom és megnézem hogy mi van

A lama legalább barátságos állat