Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Hirdetés

CS 1.6 szerver készítése

Létrehozva: 2005. október 22. Létrehozta: Kategória: CS 90 hozzászólás

CS 1.6 szerver készítése

Gezuka 2012. január 29. 70 hozzászólás 3459.
88.151.101.57:27066
DervoL 2011. november 22. 210 hozzászólás 1646.
HARIBO

┌ HARIBO Public───────────────┐
├►Játék szerver: 91.82.84.192:27008
├►TeamSpeak3: HAMAROSAN!
├►Honlap: haribo.sunwell.hu
└►Jó szórakozást
DervoL 2011. november 8. 210 hozzászólás 1646.
a
Maulgar 2011. október 31. 8 hozzászólás 9643.
http://www.filebeam.com/c622cf556a9a64e26314c4035607af9b

Tessék
zoli_aznoi 2011. október 20. 336 hozzászólás 1129.
Válasz -unknown- #83. hozzászólására
illetve van egy olyan lehetőség,hogy ha leggyorsabban akarod, és nem akarsz utalgatni meg csekkezni akkor küldesz egy sms-t és kapsz egy szervert érte.

Várakozási idő:
SMS: 1perc
Utalás: 1-2nap
Csekk: 3-5nap

Ha jó configot raksz rá akkor az is tud jó szerver lenni, csak nyilván a többinek nagyobb a hírneve.
SMS-es hosting (Itt is lehet kp-ban fizetni illetve csekkel):
HFG (ird be googleba kiadja) :)
én amin eddig voltam HFG-s szerveren talán 1 volt ami katasztrofális volt :D
-zsolna- 2011. október 19. 2245 hozzászólás 117.
Rendelsz->Fizetsz
"Bízom az Igazság és a Szellem erejében, ezért hiszek az Emberiség jövőjében." Albert Schweitzer
RastafaRi 2011. október 18. 24 hozzászólás 5996.
-unknown- 2011. október 11. 73 hozzászólás 3366.
Válasz ziP. #80. hozzászólására
Rendes Hostingra , köszi :)) Am ha befizetem a szervert mikor kapom meg a hozzáférést ?? :OO
Boccsi hogy hülyeségeket kérdezek de nincs tapasztalatom , ezekben az ügyekben . Végülis azárt írtam ide :))
Előre is köszi :))
illetve van egy olyan lehetőség,hogy ha leggyorsabban akarod, és nem akarsz utalgatni meg csekkezni akkor küldesz egy sms-t és kapsz egy szervert érte.

Várakozási idő:
SMS: 1perc
Utalás: 1-2nap
Csekk: 3-5nap

Ha jó configot raksz rá akkor az is tud jó szerver lenni, csak nyilván a többinek nagyobb a hírneve.
SMS-es hosting (Itt is lehet kp-ban fizetni illetve csekkel):
HFG (ird be googleba kiadja) :)
egziSt 2011. október 2. 1436 hozzászólás 231.
Válasz -unknown- #77. hozzászólására
Egyszerűen.. letöltöd a cs hlds-t és azzal pikkpakk megvan.
Skyress.. 2011. október 2. 5160 hozzászólás 20.
Válasz ziP. #76. hozzászólására
Szerintetek melyik a legmegbízhatóbb hosting ?? o.O
Synhosting
banki át utalással max 1 nap.
csekkel max 3 napon belül kapod meg de ha a csekkről mutatsz 1 fotót akkor 1 nap.
ziP. 2011. október 2. 21 hozzászólás 6347.
Válasz -unknown- #79. hozzászólására
xzn, synhosting, bmct meg talán még xjx
Rendes Hostingra , köszi :)) Am ha befizetem a szervert mikor kapom meg a hozzáférést ?? :OO
Boccsi hogy hülyeségeket kérdezek de nincs tapasztalatom , ezekben az ügyekben . Végülis azárt írtam ide :))
Előre is köszi :))
-unknown- 2011. október 2. 73 hozzászólás 3366.
Válasz ziP. #76. hozzászólására
xzn, synhosting, bmct meg talán még xjx
Válasz Tomikaaa #74. hozzászólására
Sziasztok!Szeretnék csinálni/készíteni 1 only steam szervert nagyon minimális amxxel gondolok ez alatt egy highpingkicker és 1 bomba visszaszámláló, Only warmapok lennének dust2 inferno nuke train tuscan. Ehhez keresek +20 feletti embereket, legyen modorod, játssz napi 1-2 órát, ne kapd fel hirtelen a vizet , Cserébe ingyen admin amíg benne vagy a társaságunkban! Eddig 4 ember jelentkezett az ismerőseim közül ha érdekel írj pmet!
Otthonról vagy Hostingra gondoltál?:)
Egyszerűen.. letöltöd a cs hlds-t és azzal pikkpakk megvan.
ziP. 2011. október 1. 21 hozzászólás 6347.
ViBE 2011. augusztus 29. 3073 hozzászólás 67.
Válasz RastafaRi #73. hozzászólására
Sziasztok!

Counter Strike 1.6 szerverek konfigolását vállalok,érdeklődni: mujaluke@citromail.hu vagy msn: KlDavid14@hotmail.com vagy Steamen RastafaRi.

1-2 szerver amit én konfigoltam:
[SlaT] ~ {[Pub]} ~ SUNWELL
Dawcsi Dust 2 Arena @ Luxhosting
"1-2 szerver amit én konfigoltam:
Dawcsi Dust 2 Arena @ Luxhosting"

a második nem fixen 100fps-t se ad le. munkád gyümölcsöző volt.
a hozzászólásaim állandó támogatója: édesanyám
Tomikaaa 2011. augusztus 28. 9 hozzászólás 9149.
Sziasztok!Szeretnék csinálni/készíteni 1 only steam szervert nagyon minimális amxxel gondolok ez alatt egy highpingkicker és 1 bomba visszaszámláló, Only warmapok lennének dust2 inferno nuke train tuscan. Ehhez keresek +20 feletti embereket, legyen modorod, játssz napi 1-2 órát, ne kapd fel hirtelen a vizet , Cserébe ingyen admin amíg benne vagy a társaságunkban! Eddig 4 ember jelentkezett az ismerőseim közül ha érdekel írj pmet!
RastafaRi 2011. augusztus 4. 24 hozzászólás 5996.
Sziasztok!

Counter Strike 1.6 szerverek konfigolását vállalok,érdeklődni: mujaluke@citromail.hu vagy msn: KlDavid14@hotmail.com vagy Steamen RastafaRi.

1-2 szerver amit én konfigoltam:
Dawcsi Dust 2 Arena @ Luxhosting
Atti955 2011. április 20. 4 hozzászólás 12313.
Sziasztok!
Gyertek erre a kiváló Fun Szeróra! Cheater és laggmentes, megbízható adminok és még sok extra.
Szeretettel várnak a [Death of Legend]-FuN Szerver~|Pr.:47-48:.| szerver adminjai!
89.36.174.195:27015
CRiSUX 2011. február 27. 315 hozzászólás 1190.
Válasz demetero #70. hozzászólására
NÉZZETEK FEL ERRE A SZERVERRE!!!!
94.247.88.82:27215 Fun Szerver Hungary @ synhosting.eu
32 férőhely, ADMIN TGF ON.
A hirdetést ide írd máskor..
demetero 2011. február 27. 27 hozzászólás 5620.
NÉZZETEK FEL ERRE A SZERVERRE!!!!
94.247.88.82:27215 Fun Szerver Hungary @ synhosting.eu
32 férőhely, ADMIN TGF ON.
2008. február 23. hozzászólás .
Hali!Nekem olyan problémám van hogy bérelnénk 1 szervert de nem tudjuk hogy hogyan kell megcsinálni ilyen dolgokat mint pl. adminok legyünk,automatikusan legyen szavazás hogy melyik pálya legyen a következő,anticheat...stb. mert 1 zsír szervert akarunk összehozni.Ha valaki tud segíteni akkor írjon ide vagy erre az email címre:hunter187@housemusic.com
2008. február 16. hozzászólás .
Hello mindenkinek!! Nemrég készÍtettem itthon egy CS 1.6-os szervert, hogy egy pár osztálytársammal tudjuk egymást nyÍrni, csakhogy az történt, hogy akinek olyan nete vann mint nekem azokat felengedte minden gond nélkül, akiknek pedig másfalyta van azokat nem. Ha bárki tudna segÍteni a probléma megoldásás Írjon!!  Előre is kösz. 
2008. február 2. hozzászólás .
hello nekem nincsen routerem de akkor se jo mondjuk haveromnak van és nem tud felépni rá!!!! ja az lehet a baj hogy nem vettem meg a csét hanem csak letöttötem nincsen steamem!!! ha valaki tudja pls segitsen és vegyen fel az msnemen!! dualpeti16@hotmail.com
2008. január 22. hozzászólás .
Vagy router mögött vagy s azért nem tudnak felmenni vagy szerver készítésnél nem arra mentél h INTERNET hanem lan...Ha ez sem jó akkor konzolba sv_lan 0
2008. január 22. hozzászólás .

Hali,tudnátok nekem abban segiteni,hogy csinátam a DEDICATED SERVER rel 1 szervert csak az a gond vele hogy nem tudnak rámenni a haverok csak azok akik öszeköttetésben vannak velem:S:S.Kérek mindenkit aki tudna segiteni az irjon vagy válaszoljon nagyon megköszönném.

msn:elektrotank@hotmail.com

E-mail:elektrotank@citromail.hu

2007. október 29. hozzászólás .

Sziasztok! Már majdnem sikerült a metamodot feltelepítenem, konfigurálnom mikor elindítom a dedicated-et és betölt a szerver kiirja angolul, hogy inditsam újra mert nem fogja megjeleníteni a szervert a master játékban és tényleg igaz nem jelenik meg amikor meirom az ipt csbe! mi lehet a probléma mindent úgy csinaltam ahogy levan irva és csak a metamod utann csinalj ezt amugy nem ! kérek mindenkit aki egy picit is ért hozzaa hogy segitsen!! köszönöm elöre is envaok@msn.com 

2007. október 25. hozzászólás .

Szasztok!

Csináltam egy DEDICATED SZERVERT csak az a gond vele hogy én meg azok tudnak rá felmennni akik összeköttetésbe vannak a gépemmel. Sokan azt mondát hogy a ROUTERnél kell valami hülyeséget beállítani... :S :S :S
Ha valaki tudna segíteni nekem annak nagyon megköszönném. Válaszoljatok vagy írjatok a hunter94@citromail.hu -ra PLS nagyon fontos :|.

Előre is köszönöm.

Furion 2007. október 4. 18 hozzászólás 6817.
Ha esetleg valaki tudná, hogy mitől van az amxmodx alatt, hogy szövegeket a hudon nem jól jeleníti meg (kihagy betűket)  az segíthetne rajtam.....
[Ballantine's] a lé-tt-itka
2007. június 25. hozzászólás .
Kööszi! És a Clanmod-ot akkor ezek szerint gyorsan felejtsem el?
GeRgO 2007. június 25. 2222 hozzászólás 121.
Amx nek külön cfg je van, nagyon sokmindent be lehet állítani vele, úgyhoyg érdemesebb a honlapon található dokumentációt használni.
ˇPIPI^ - www.carportal.hu - www.web7.hu
HeNtEs 2007. június 23. 8997 hozzászólás 4.
SAjnos nem vagyok benne az 1.6-ban már legalább 2 éve így nem tudom a szerverünket sem mi konfigoljuk ki an adva másnak tehát nem nagyon tudok segíteni.

Volt régen valami Adminheaven oldal adminheaven.counter-strike.hu cmen na az nem tudom megy e de ott sok okosság fennt ovlt.

servercfg amugy meg ne ma legfontosabb, shizen pl a CAL ról is le lehet szedni iyleneket de itt az amx konfig a zuzosabb sztem.. ugy mint source-nál a mani admin...

üdv

HeNtEs csak egy van...
2007. június 23. hozzászólás .
Válasz HeNtEs #0. hozzászólására
A válasz eccerü... túl optimista vagy! Egyébként már 1.3-ban SEM lehetett sose nem lehett olyan szerveren warozni amin mod van mert teljesen máshogy adja és ez tény. A Modok arra hivatottak, hogy a játékélményt növeljék AMX köztudottan a növelt fejesekről híres... stb. Szóval pure szerver warra Pubira mehet az AMX-X!

Ezer köszönet, akkor keresek is egy amx-x-et. Esetleg ha abban még tudnátok segíteni, hogy egy teljesen alap (nyilván nem a szerveretekét, ha az titkos :) ) server.cfg-t átküldtök? Csak azért lenne rá szükségem, hogy tudjam, milyen változóknak kell benne lenni, és azokon után már tudok állítgatni.

Kööszi!

HeNtEs 2007. június 22. 8997 hozzászólás 4.
A válasz eccerü... túl optimista vagy! Egyébként már 1.3-ban SEM lehetett sose nem lehett olyan szerveren warozni amin mod van mert teljesen máshogy adja és ez tény. A Modok arra hivatottak, hogy a játékélményt növeljék AMX köztudottan a növelt fejesekről híres... stb. Szóval pure szerver warra Pubira mehet az AMX-X!
HeNtEs csak egy van...
2007. június 21. hozzászólás .

Sziasztok!

Azzal kapcsolatban szeretnék tőletek segítséget kérni, hogy van egy szerverünk, amit szeretnék beconfigolni. Nem olyan régen még 1.5-ös volt, és amikor átálltunk 1.6-ra, az 1.5 configját, modjait átraktam. Igazából csak 2 mod fut, clanmod, és statsme. 1.5-ben a config nagyon jól be lett lőve jól adta a szerver, viszont egyik ismerősöm mondta, hogy ha warozni is akarok, akkor minden mod-ot le kell szednem, adott 2 cfg file-t, és rcon-ból azokat elindítva kell irányítanom a wart, mert a mod-ok -állítása szerint - elrontják a hitbox-okat. 1.5-ből kiindulva én viszont optimista vagyok, és úgy gondolom, ha ott sikerült clanmod és statsme mellett egy jó configot találnom, akkor itt is lehetséges. Ebben kérném a segítségeteket, hogy ha van rá lehetőség, akkor valamilyen mod (lehet akár amx is) mellé egy szerverkonfigot kérnék, vagy a megerősítést, hogy warozni 1.6-ban nem lehet olyan szerveren rendesen, amin fut valamilyen mod. Ha esetleg MSN-en keresztül tud valaki segíteni, a címem: gabeew@freemail.hu

Köszönöm a segítségeteket! Starsky

2007. június 14. hozzászólás .
Hi. Szervert csináltam, az a kérdés mivel lehet kliens oldalon configot állíttatni, nem csak ratet, mert feljönnek emberek mindenféle buherált configgal   thx
2007. június 4. hozzászólás .

Sziasztik! tudna nekem valaki segiteni! hamachi-val csináltam egy servert én látom magam  a favoritban de a haverok nem , de idegenek rám tudnak lépni. hogy lehetne megoldani hogya haverok is rám tudjanak lépni ???? segitségeteket elöre is köszi.

HeNtEs 2007. május 31. 8997 hozzászólás 4.
Válasz -_Sorc__- #0. hozzászólására
Hy!
Készítettem egy 1.6 os szervert, viszont szeretném feljavítani és ebben lenne szükségem egy kis segítségre. pl.: a /rank és a /top 15 parancsok működéséhez milyen patch-re van szükség és honnan tudom ezt letölteni. Elég kezdő vagyok ilyen téren. Több szerveren is láttam olyan javításokat, mint az ADMIN ct és t. Előre is köszönöm a segítséget! mail:sorcerer33@freemail.hu v. msn:sorcerer33@t-online.hu
Ami re szükséged van az az AMX MOD üdv.
HeNtEs csak egy van...
-_Sorc__- 2007. május 29. 1 hozzászólás 19583.
Hy!
Készítettem egy 1.6 os szervert, viszont szeretném feljavítani és ebben lenne szükségem egy kis segítségre. pl.: a /rank és a /top 15 parancsok működéséhez milyen patch-re van szükség és honnan tudom ezt letölteni. Elég kezdő vagyok ilyen téren. Több szerveren is láttam olyan javításokat, mint az ADMIN ct és t. Előre is köszönöm a segítséget! mail:sorcerer33@freemail.hu v. msn:sorcerer33@t-online.hu
by:SorcereR
GeRgO 2007. április 3. 2222 hozzászólás 121.
Annyi pályát teszel be a szerveredbe amennyit csak akarsz! Utána mindet be tudod töltetni vele.
2007. április 3. hozzászólás .
hali, és hogy tudtál berakni más pályákat?
GeRgO 2007. március 12. 2222 hozzászólás 121.
Letöltöd a szerver fájlt és feltelepíted egy jáétkszerverre, vagy csinálsz te egy internet gamet, vagy csomó módja van ennek...
GeRgO 2007. március 12. 2222 hozzászólás 121.
Válasz Merlin #0. hozzászólására
Hello! Segitseg kellene:Megcsinaltam a szervert csak 1 problema van vele nem tudok ramenni, mindig azt irja ki hogy INVALID CD KEY Mi ekkor a teendo hogy ezt ki tudjam kuszobolni,kikapcsolni. Kossz
Vegyél eredeti játékot.
2007. március 12. hozzászólás .
Hali egy szervert szeretnék csinálni hol ill. hogyan tudok??? És lehetöleg úgy kéne, hogy a gamem-monitor.com-on megtaláljam ill. haverok. :) Válaszodat előre is köszi!!! bigsigge@freemail.hu
Merlin 2007. február 28. 4 hozzászólás 12015.
Hello! Segitseg kellene:Megcsinaltam a szervert csak 1 problema van vele nem tudok ramenni, mindig azt irja ki hogy INVALID CD KEY Mi ekkor a teendo hogy ezt ki tudjam kuszobolni,kikapcsolni. Kossz
Válasz _lt_Otr3cK_gt__gt_-on-Th3-tr4c #0. hozzászólására
www.w4clan.tvn.hu
Szasztok!!!
Gyertek ide ha szeretitek a C-S 1.6-ot!
Klánunk már rendelkezik egy hamachi alapú serverrel is:
Hamachi cím:
Host name: The Wolf 4vengers host by W4:.Pr!esT
Password: avenger

C-S 1.6 server ip:
5.112.166.255:27015

Remélem minnél többen jöttök;)

Szal nekem sikerült xD
kérdésekkel is fordulhattok hozzám

Az adatok egy kicsit megváltoztak
A server ip:
w4clan.serveftp.com

És nemkell hamachi!
Nah pá

www.w4clan.tvn.hu
Szasztok!!!
Gyertek ide ha szeretitek a C-S 1.6-ot!
Klánunk már rendelkezik egy hamachi alapú serverrel is:
Hamachi cím:
Host name: The Wolf 4vengers host by W4:.Pr!esT
Password: avenger

C-S 1.6 server ip:
5.112.166.255:27015

Remélem minnél többen jöttök;)

Szal nekem sikerült xD
kérdésekkel is fordulhattok hozzám

2006. december 9. hozzászólás .
Köszi a segítséget de lenne még egy olyan problémám hogy dedicated serverel csinálok szervert arra rájöttem hogy lehet kis pályákat beteni de hiába csinálok szervert azt csak én látom de csak úgy ha beírom az IP-jét a Favorites-be!!
Ha valaki tud segíteni annak előre is THX!!!
WildChild 2006. december 6. 284 hozzászólás 1312.
ha 1.6 hoz toltesz spret, akkor temdecal.wad ra kell atnevezd asszem, es a /valve mappaba kel masold asszem :D vagy a /cstikre be
Patkány vagyok, de nem féreg, az Élet a legjobb méreg !
2006. december 6. hozzászólás .
Szisztok bocsi nem tudna valaki küldeni nékem egy olyan progit anivel CS1.6-ban tudok spray-t készíteni előre is kössz! (amit a letöltések szekcióban találtam az lehet hogy csak nálam de nem engedi hogy CS1.6 vagy CZ-t állítsak be)
msn címem: gergoex@msn.com ha valaki tud az lécci küldje át msn-en THX!!!
_W33t_ 2006. október 17. 1 hozzászólás 20203.
sziasztok 
nem tudjátok honnan lehet letölteni szerver setup-ot?
fontos lenne
Köszi
$W33T!
2006. október 16. hozzászólás .
hy
Elkészíti a szervert de az ip-t nem tudom az kéne adok msn-t:sw33ti_93@hotmail.com
aki segíteni tud várom jelentkezését
KÖSZI ELŐRE IS
2006. október 16. hozzászólás .
Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy windows alatt    DEDICATED  SERVR-rel
Hogyn lehet szervert készítemi
PLZ!!!!!
ELŐRE IS KÖSZÖNÖM   aki segít ammak +hálálom
KÖSZI
GeRgO 2006. október 8. 2222 hozzászólás 121.
2006. október 7. hozzászólás .
sorry, visszaolvastam.. 1000x sorry
2006. október 7. hozzászólás .
hali! az lenne a kérdésem, hogy hogy lehet AMX-et futtatni non-steam LAN szerveren? mert letöltöttem a progit, és valami szövegszerkesztőféle jött be :(
2006. október 1. hozzászólás .

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy elindítom a Dedicated Server-t, miden jól megy, jönnek a játékosok, de egy baj van: csak külföldi játékosok.

Magyar haverok nem tudnak csatlakozni, sőt, nem hogy csatlakozni nem tudnak, hanem meg sem találják a szervert. Egyszerűen csak külföldi játékosokat enged be a szerver,+ engem. Légyszi segítsetek!!!!!!

Jah, és a lényeg:

ezt írja ki:

couldn't exec listip.cfg
couldn't exec banned.cfg
Adding master server 69.28.151.162:27010
Adding master server 68.142.72.250:27010
Could not establish connection to Steam servers.
Failed to load navigation map.

2006. augusztus 16. hozzászólás .
Nekem csak az lenne a kérdésem hogy nekem nem eredeti a CS-em asszem NON-Steam a neve CS 1.6.Ehez hogyan lehet szervert késziteni milyen progival??Mert ami a CS 1.6 New Gamenel van hogy lehet csinálni szervert az nem jó mert Tört a játék valaki tudna adni egy Tört szerverkészitö progit??
Elöre is köszi!!
HeNtEs 2006. július 17. 8997 hozzászólás 4.
LAN-on kicsit nehéz belőni az AMX-et.

http://www.adminheaven.hu/ asszem itt vannak leírások!

de többet mi sem nagyon tudunk a LAN szerver AMX olásáról.

HeNtEs csak egy van...
2006. július 17. hozzászólás .

Sziasztok

Egy elég összetett kérdésem lenne....Haverokkal szoktunk játszanni LAN-on CS1.6-ot router-el minden megy faszán, csak szeretnék csinálni olyan szervert, amilyen a neten szokott lenni, (pl: kiirja hogy hány lövéssel öltem meg az ellenfélt, asszem amx mod) csak fogalmam sincs hogy mi kell hozzá, hogy kell beállítani Lan-on... a választ előre is köszönöm...

Esetleg ha gondoljátok írhattok email-re is: zidaneee@gmail.com

gabi 2006. július 10. 1 hozzászólás 20346.

sziasztok valaki nem tudna segiteni abba hogy valahogy átküldi a counter-strike 1.6 tos részét de ha valami honlapról le lehet tölteni azt is irjátok meg

2006. július 9. hozzászólás .
Hello

Abban kérnék segítséget, hogy van egy szerverünk és nem találok rate managert ami tudná kezelni az userek rate beállitásait, blokkolná azokat ha nem megfelelő. Ha tudtok valami megoldást szivesen venném. A szerveren Amx-x és Clanmod megy ha he lenne ezekhez plugin vagy valami ami segítene megköszönném ha adnátok 1 linket, vagy hasonló.

Előre is köszönöm.
m1ck

2006. július 6. hozzászólás .
Sziasztok, ha letöltöm vmelyik CS-t tok rajta multiba jáccani? vagy megoldható vmi hackel vagy crackel? 1.6 vagy ujabb kéne(csak azt irjátok h meg lehet e oldani pls...
GeRgO 2006. július 5. 2222 hozzászólás 121.

NA sajna ebben nem tudok segíteni, csdm el még nem foglalkoztam, de lehet kell enki metamod vagy ilyesmi... az majdnem midnenhez kell :D

Egyébként menj bekle a documentation mappába és olvasd el hogy HOW TO INSTALL. Biztos le van írva....

GeRgO 2006. július 5. 2222 hozzászólás 121.

Hmm sehogy?

Linuxon lehet mert oda van HLDS port. Windowsra nincs asszem szerver.

2006. július 3. hozzászólás .
Hellosztok ! segítségetekre lenne szükségem. otthoni CS 1.6 ra akkrok felrakni CSDM modot. le si szedtem egyet amiben van configs , documentation , moduls , plugin ,scripting mappa. ezeket hova kell tennem ? kell még vmi progi a modhotzh ogy igazán jó legyen? ha kell vagy tudtok jobb modot honann tölthetem le? ja meg ebbena  modban amit leszedtem nincsen benn pl oan map hogy aim_sk_awp meg hasonlók.. azokr ais jó lesz?
a választ elöre is köszönöm !

ui.: a szervereitek nagyon jóók : )

2006. július 3. hozzászólás .
Hy, megtudná valaki hogy lehet steam nélküli cs 1.6 -tal servert csiálni?
THX előre is!

2006. január 28. hozzászólás .
sv_gravity 800 az alap asszem a nyomassad neki. Hja RCOn kell hozzá! Vagy beíroda konfigba.
2006. január 27. hozzászólás .
légyszi ne nézzetek hülyének de valaki megmondja nekem hogy kell a gravitációt állítani????
légyszi ne nézzetek hülyének de valaki megmondja nekem hogy kell a gravitációt állítani????
Nem kezdek rémisztgentni mert egy web szervernek jó nka kell lennie :) ez a mottónk :) és hja jó akkor csé megse kottyan neki :)
2006. január 26. hozzászólás .
Webesszervert és mielőtt belekezdenél a rémsztgető képigények mellett a szerver nem laggos ..igaz eddig 6 nál több ember egyszerre nem is játszott de ennél többre nemis nagyon van tervezve
2006. január 22. hozzászólás .
MIndezt LANon próbálgatod?vagy tényleg webes szervert csináltál? Mert ez ugye nem annyira mindegy!
2006. január 20. hozzászólás .
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. A problémám a következő. Létrehoztam win xp n a Dedicated szerverrel egy szevert (cs 1.6), ami működik is problémamentesen. A probléma a következő. Ugyebár mindenki mondja csupasz a szerver, ez kéne rá meg az. Ezt én is tudom, de nemtudom a Metamodot feltenni. Az adminheaven oldalán található útmutatást végigkövettem de nem történt semmi, két etéren valamennyire jártas embert is megkérdeztem de nem jutottunk többre. Elméletben működnie kéne gyakorlatban azonban nem történik semmi változás. Szóval ha valaki ért a metamod beüzemeléséhez az keressen meg lécci. Küldjön emailt vagy ha van msn je vegyen fel partnernek. msn & email címem: damien_kal-el@hotmail.com
2006. január 18. hozzászólás .
Na igen ez elő szokott feordulni valami sv_region-al kell kavarni de nem biztos, egyébként az ase kereső szerverei se mindene percben pásztázzák az uj dedicatedeket... szal amiatt is lehet.
2006. január 18. hozzászólás .
Helo csináltam egy Dedicated szervert ha hozzáadom a Seeing Eye progihoz akkor felismeri de hogy tudom azt meg csinálni hogy a többi között legyen????? Mert azt nem mutatja hogy magyar szerver!!!!:<
2006. január 7. hozzászólás .
Semmi gond azért va an fórum, hogy alkalmatlakodjatok :)
2006. január 6. hozzászólás .
Válasz HeNtEs üzenetére: zakacsa a szerver nevében is benne volt, hogy a Source szerveren karbantartás volt... azért volt kód! Már nincs! köszi. elnézés hogy alkalmatlankodtam:) (láma vagyok tudom)
zakacsa a szerver nevében is benne volt, hogy a Source szerveren karbantartás volt... azért volt kód! Már nincs!
Az a tuti, ha a 27015 ös portot aktívnak megynitotd és engedélyezed a rooterben az UDP TCPIP kapcsolatokat a saját ipd felé. Akkor mennie kell!
Hali, esetleg valaki tud segíteni nekem abban, ha én router mögül szeretnék servert létrehozni, akkor a többiek hogyan tudnak hozzám csatlakozni? Sajna erre még nem sikerült rájönnöm...ha van szakértő itt ebben a témában akkor kérem segítsen, haverokkal szeretnénk egymás ellen nyomni neten keresztül:)
2006. január 5. hozzászólás .
nem a témaába vág de fontos: miért van lekódolva a scs szerver? Hol fogok játszani:<:o:x
2006. január 4. hozzászólás .
Szerverre ? MOndjuk régen volt nálunk is fennt de aztán valami update után hello lett..
Erre mit mondjak szedtem le botos cucccot de nem nyugszik
1.6 ba sehogy sztem!
2006. január 3. hozzászólás .
Bocs srácok de valaki megmondaná hogy lehet steamos serverbe botokat rakni? Előre is THX.:)
2005. október 24. hozzászólás .
Válasz Picsu üzenetére: Nagyon köszönöm a segítséged! Úgy néz ki működik. Igaz a LAN között nem jelenik meg de ha az ip-t beadom akkor működik. Nekem chello classic van neki meg dsl...remélem menni fog.. Még1x ezer köszönet... Üdv.picsu NIncs mit.
2005. október 22. hozzászólás .
Nagyon köszönöm a segítséged! Úgy néz ki működik. Igaz a LAN között nem jelenik meg de ha az ip-t beadom akkor működik. Nekem chello classic van neki meg dsl...remélem menni fog.. Még1x ezer köszönet... Üdv.picsu
Hello! Ez egy igazán egyszerű dolog. Simán egy Dedicated zservert kell indítanod a gépeden. Ezt megtalálod a Steamedben a Tools ok között. Kiválasztod a játékot meg mindent beállitgatsz értelemsen majd elidnitod. Ekkor neked már megjeleni ka szerverrek között a LAN fülre kattintva. A barátodnak meg szépen megmondod az IP-det. És akkor elvileg hozzá tudja adni a szervert. Hogyha nem egy hálozaton vagytok. Ha ő is melleted ül akkor ő is csak menjen a szerverek közé és válasssz a LAN-t. Ha neten lövitek arra figyelj, hogy egy ADSL- nem annyira fogja tudni kiszolgálni ezt az igényedet.!
Srácok ! A segítségetekre lenne szükségem ! Valaki mondja el vagy írja le nekem, hogyan lehet 1.6-os szervert készíteni. Mi kell hozzá... Stb... Egy barátommal szeretnénk játszani, tehát csak ketten lennénk... Én lennék a "szerver".. :-) Ha van valami leírásotok írjátok meg.. Előre is köszönöm segítségeteket. Tengermély tisztelettel:Picsu