Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

HELP! Szaggat az egerem!

Létrehozva: 2010. január 4. Létrehozta: holyburger Kategória: CS 49 hozzászólás

Régen sohasem találkoztam ezzel a problémával, hogy maga a célkereszt akadozzon. Amikor laggoltam, akkor is simán tudtam mozgatni, csak épp én álltam egyhelybe. De pár napja steames Counter-Strike-on van, és ha olyan szerveren játszok, aminek nagy a forgalma, és egyszerre több, mint 10 ember játszik, akkor jelentkezik a probléma, pedig a pingem 20 körül van, fpsel sincs baj, a RAM memória is szinte üres, mert egyszerre csak a steam és a csé fut. De viszont amikor elindul a kör, húzom jobbra az egeret, a célkereszt megáll, majd 2 centit arréb megy, megint akad, és ezt 5 másodpercig, majd elmúlik, de később 20 másodpercenként újrakezdi, és egyre többször, hosszabbakat és tovább szaggat. Viszont amikor beirom consolba, hogy "record valami" és felveszek egy videót, akkor elmúlik a szaggatás, de esik az fps.
A Rateemmel nincs gond, mousefix és laggfix sem kell, mert nem az a baj. Emellett a keresztem fekete, az sem probléma...
Segítségeteket kérem, nagyon örülnék, ha valaki megoldaná a problémát, vagy nagyot segítene benne!
Előre is köszönöm: nh^
A segítőkész ember jutalomban részesül, nem bánja meg ;)

happynn123 július 12. 07:48 94 hozzászólás 2958.
nike air force
fitflops clearance
adidas nmd r1
longchamp le pliage
ferragamo belt
van cleef
tom ford sunglasses
cartier bracelet
lebron 14
kobe shoes
hogan outlet
curry 3
longchamp bags
nike roshe run
adidas tubular
Kanye West shoes
true religion jeans
retro jordans
ultra boost
yeezy boost 350
cheap jordans
longchamp
nike air zoom
adidas superstar
cheap basketball shoes
nmd
led shoes for kids
asics running shoes
michael kors outlet online
michael kors outlet store
pandora charms
tory burch shoes
lebron james shoes
vibram fivefingers
michael kors uk
stephen curry shoes
kyrie 3 shoes
roshe shoes
kobe 9
nike air force 1
yeezy shoes
longchamp
longchamp bags
jordan shoes
louboutin shoes uk
cheap jordans
cheap jordans
chrome hearts online
retro jordans
kobe 11
air max 2016
falcons jersey
air jordan
jordan shoes
adidas yeezy boost
links of london
chrome hearts
lacoste outlet
james harden shoes
yeezy boost 350
fitflops
kobe 11
adidas superstar shoes
nike air max 2017
adidas neo
longchamp sale
yeezy boost 350
michael kors outlet
yeezy boost 350 v2
adidas stan smith
michael kors handbags
air force 1
adidas tubular shadow
michael kors factory outlet
nike huarache
pandora charms sale
dior sunglasses
adidas nmd
longchamp
michael kors handbags outlet
kobe basketball shoes
nike air max
hermes belt
kyrie 3
curry 3 shoes
adidas ultra
kyrie irving shoes
tory burch outlet
longchamp handbags
pandora charms
air yeezy
lebron 14 shoes
adidas nmd
nike dunks shoes
chrome hearts online store
yeezy boost 350
five finger shoes
adidas nmd
adidas ultra boost
tom ford eyewear
adidas superstar shoes
nike air force 1
fitflops sale clearance
jordan shoes
pandora jewelry
michael kors handbags
nike polo
jordan retro
timberland boots
kobe sneakers
adidas nmd
yeezy
atlanta falcons jersey
lacoste outlet
led shoes
links of london
adidas stan smith shoes
http://www.kobeshoes.uk
patriots jersey
adidas stan smith sneakers
michael kors purses
nike air huarache
basketball shoes
michael kors outlet
longchamp bags
led shoes
links of london outlet store
roshe run
louboutin shoes
michael kors handbags
adidas tubular shadow
reebok outlet
prada sunglasses
ferragamo belts
longchamps
dior glasses
michael kors outlet
jordans for cheap
reebok shoes
pandora bracelet
chrome hearts
adidas ultra boost
lebron 13 shoes
air jordan shoes
light up shoes
kobe 9
true religion jeans
cheap jordans
nike air max
nike zoom
nike polo shirts
yeezy boost
michael kors
adidas superstar
michael kors factory outlet
lacoste online shop
new england patriots jersey
nike air zoom
air jordans
yeezy boost
nmd
hermes belts for men
nmd
nike huarache
yeezys
adidas ultra boost uncaged
air max
longchamp outlet
kyrie shoes
tory burch shoes
brady jersey
adidas nmd runner
adidas gazelle
yeezy shoes
jordan shoes
nike zoom
harden shoes
michael kors outlet
nike roshe one
yeezys
pandora jewelry
chrome hearts online
nike roshe run
curry shoes
adidas tubular
michael kors outlet
yeezy boost 350 v2
cheap jordans
yeezy shoes
authentic jordans
nike huarache
yeezy boost 350
adidas online shop
chrome hearts online
nike roshe uk
cheap jordans
air jordan
yeezy boost
lebron 13
nike football boots
links of london sale
prada glasses
af1
lacoste polo
michael jordan shoes
timberland outlet
yeezy shoes
kobe basketball shoes
yeezy boost 350 v2
adidas ultra boost
true religion
yeezy boost
hermes belts
nike zoom running shoe
kobe shoes
yeezy boost 350
true religion outlet
cheap jordans
adidas nmd
burberry scarf
nike mercurial
air max 2017
longchamp outlet
nike dunks
yeezy boost
jordan shoes
yeezy boost 350
lebron shoes
van cleef arpels
nike air force
air jordan shoes
michael kors handbags
kobe shoes
cheap jordans
longchamp bags
michael kors outlet
hogan outlet online
michael kors outlet
true religion outlet
michael jordan shoes
kobe bryant shoes
retro jordans
http://www.kobebasketballshoes.us.com
nike air huarache
fitflops
hermes belt
adidas yeezy
asics shoes
air force 1
longchamp handbags
adidas stan smith
yeezy boost 350 v2
At that time,Nike Outlet no matter how hot UGG Outlets the outside,New Balance Outlet we are always like a few people wearing a Coach Outlet "sun clothing" like,North Face Outlet bravely rushed to the outside to fish, catch cicadas. really duty-bound, never tired. Tired,hot, enough,Cheap Jordans and to the nearby selling ice stalls on a Popsicle,tube it a hair,Coach Outlet two hair,Coach Outlet five hair,North Face Outlet Store as long as the greedy Air Max 90 is enough to North Face Jackets carry on.Ray Ban Sunglasses From time to time,Cartier Love Bracelet the heat of the air and came our laughter. Nap is indispensable,Coach Outlet lying down in the hall on the smooth cold floor, not to mention how comfortable. wake up,Mont Blanc Pens and I began to shoot you,Burberry Outlet you shoot me.Cazal Sunglasses Or your home near Adidas Outlet the mountain,Uggs Outlets you can go out of UGG Boots Outlet the house,Chanel Outlet embrace the mountains,Coach Outlet feel the wind gently between the trees,Coach Outlet in the woods under the shadow of the walk. Bathed through Salomon Outlet the leaves of the soft sunshine,Michael Kors Outlet stepped on a piece North Face Outlet of yellow leaves,Nike Outlet shower Skechers Outlet with pieces of film flying the leaves of Coach Factory Outlet the rotation,Burberry Outlet listen to the rushing flow of sound,True Religion and the Red Bottom Shoes trees in the habit of Red Bottom Shoes birds to learn Singing,The North Face Outlet mining under the colorful Sac Longchamp wild flowers coupled with green Air Jordan Pas Cher bamboo leaves tied with a willow into a home,Longchamp Pas Cher so that home full of breath of nature.North Face Outlet You can also invite Coach Outlet Store Online the girlfriend,Coach Outlet riding a bike to bring the mineral UGG Bailey Button water to find the wind,Stephen Curry Shoes cool,Ray Ban Sunglasses the best ride to Burberry Outlet a spacious and green place,Air Max Pas Cher you can also release the kite,The North Face Outlet swing swing the way the bath Warm sunshine.Nike Huarache is so beautiful,Louis Vuitton Outlet memories of childhood play in the creek,Yeezy Boost 350 memories of the printed with a smile cut flowers.Michael Kors is worth your taste slowly,New Jordans she sometimes bitter, sometimes sweet,Timberland Outlet sometimes sour, sometimes spicy.The North Face Jackets But these feelings only UGG Outlet Store after the experience will understand.Salomon Shoes No hot intolerable,Sac Louis Vuitton dull ,Lebron James Shoes no storm,Kate Spade not the real Giuseppe Shoes. Just as there was no Louis Vuitton snow in the winter,Keds Shoes there was no wind in the spring.Oakley Outlet days are very long,MBT Shoes suffering from the heat of the people, sweating,Kate Spade Outlet only to know Toms Outlet that time is not on the watch. Days are not used to kill,Asics Shoes and often to the ,North Face Outlet or head of Kate Spade Outlet the hot sun,Coach Outlet live or drowning storm, only to Coach Purses feel the real touch to the years.Mid,Michael Kors Outlet sometimes dark clouds Sihe,ED Hardy Outlet that is about to Chaussures Louboutin be lofty cloud engulfed the last piece of blue sky, like a hole in True Religion Outlet the sky,Coach Outlet infinitely far and far. After the rain,Coach Outlet the mountains such as ink ribbon,Coach Purses blue sky,Ray Ban Outlet such as wash,Burberry Belt cool thoroughly, in your head boundless to unfold! Empty,Michael Kors Outlet lofty, clear,Coach Factory Outlet solemn! Feel the years quiet!night the most sultry heart, hot through the surface with the fade to fall,Coach Outlet slowly cool down, the field frogs everywhere,Beats By Dr Dre the sky stars flashing, a palm fan,Toms Outlet a group of three, no one bunch, or playing chess,Christian Louboutin Shoes or chat ,Coach Outlet Online Or alone music,Nike Air Max Pas Cher or all music,Nike Roshe Run Pas Cher until the cool through,Burberry Outlet and a point of mosquito coils,Coach Factory whirring to the.

The day is dull, and the line and look,Adidas Outlet let it be,Chan Luu go with the flow.Moncler Outlet But also a Hollister Clothing year of vacation, in the past, before the court knew the tweet, the trees were blowing Vans Outlet the wind whirling sound,Marc Jacobs Handbags small trolley cries, plus our laughter, In every night night, the breeze blowing our face,Cheap Uggs the stars flashing, in the friendly blink of us.Adidas Yeezy Firefly carrying a small lantern flying over,North Face Jackets bright and dignified,Coach Outlet Online everywhere. The frogs in the water,UGG Boots Outlet the insects on the shore,Under Armour Outlet a peaceful and comfortable.True Religion Outlet We looked at the stars,Prada Outlet while seriously ED Hardy Outlet listening to the adults Ugg Boots Sale pull their homework,Kevin Durant Shoes so curious,Prada Outlet so fascinating.Moncler Jackets Occasionally a few people Jordan Retro 11 will be crazy together,Cheap Jordans holding the grandmother's Nike Air Max Bodhi fan chase each other,Michael Kors Handbags folded a paper Jimmy Choo Shoes lanterns installed fireflies.North Face Outlet adults do not care,Polo Outlet let us play,Skechers Shoes but occasionally Red Bottoms see us go far ,Red Bottom Shoes Will be loudly reminded that there UGG Outlet are snakes Tory Burch Shoes in the bushes.Converse Outlet How many years later,UGG Boots Black Friday we grew up,Longchamp Outlet the seems to UGGS For Women be fake with you:Ferragamo Shoes fishing network I do not know where to throw,Marc Jacobs Outlet and then see the fireflies,Marc Jacobs Handbags and Bodhi fan laid off. We began to plan how to learn the vacation, how to make money,Skechers Shoes together with less time,Tiffany Outlet occasionally see the side,Nike Air Max but also more than a gap.Ralph Lauren Outlet Is the time changed,North Face Jackets or are we changing Coach OutletNever ever known.

UGG Boots The memory of the Herve Leger vacation is Stephen Curry Jersey like a thin layer North Face Outlet of veil,Toms Outlet hazy but beautiful.Coach Outlet Today,Kate Spade Outlet we have no childhood Valentino Shoes pure share,Nike Roshe Run added a bit sad and Adidas NMD mature,Hugo Boss because we grew up,Toms Outlet know the responsibility and dreams!Kate Spade Outlet Bless you,North Face Outlet my brothers and sisters,North Face Outlet let us have Skechers Outlet a wonderful future.Nike Hoodies May our memory of North Face Outlet the string in the lonely,NFL Jerseys helpless,Prada Handbags anxious moment Salvatore Ferragamo can always move from that Hollister Jeans period the most precious,North Face Outlet the most beautiful childhood, Kate Spade Outlet Spring a bustling spring dream in the people quietly gone,Guess Factory spring flowers into the last rainbow,North Face Outlet passing the sky to Coach Factory Outlet the people left the most beautiful smile.Cheap UGG Boots Is moved,UGG Boots is excited how Adidas Yeezy Boost can not tell,North Face Outlet the affair is simply a North Face Outlet kind of inexplicable New Balance Outlet feeling True Religion Outlet arises spontaneously.

Years ruthless fall silent,Nike Roshe Run blink of an eye Kate Spade Outlet and into the .Buty Nike Air Max Early feel a little North Face Outlet bit more hustle and bustle a little more tranquility,Lululemon Outlet there is no complicated flowers Red Bottom Shoes blooming birds Christian Louboutin Shoes contend for infestation,Ray Ban Outlet all green UGG Outlet leaves and leaves UGGS Outlet a panoramic view.Coach Black Friday Wandering in the Coach Factory Outlet wilderness of the endless,Christian Louboutin Outlet learning the breeze Kate Spade Outlet kissed his cheek Tory Burch Outlet swinging wheat waves,Kate Spade Outlet like the sea Yang Louis Vuitton Outlet Bo waves surging Toms Shoes monsters exposure to North Face Outlet the tide shore,North Face Outlet watching a Louis Vuitton Outlet maritime dynamic beauty North Face Jackets is not comfortable.Versace Belt Full of real Burberry Scarf grain bulging bullish,Coach Outlet neatly like a barracks trained young soldiers.
addam 2010. február 27. 2183 hozzászólás 124.
Válasz k0valik #46. hozzászólására
igen, egy szar görgős egérrel is fennált a probléma, és igen, win reinstallra gondolok. ha ráérek, majd elintézem, aztán akkor biztos jólesz
PS2 porton is ilyen?
Mirage 1.6: 93.189.118.16:27015 | Mirage CS:GO 93.189.118.16:27016 | Mirage L4D2: 93.189.118.16:27017/27018
k0valik 2010. február 27. 622 hozzászólás 617.
Válasz addam #44. hozzászólására
Újratelepítés alatt win reinstallt érted?
Másik (akármilyen gagyi) egérrel is ugyan ez van?
igen, egy szar görgős egérrel is fennált a probléma, és igen, win reinstallra gondolok. ha ráérek, majd elintézem, aztán akkor biztos jólesz
.zOrbaisKAs 2010. február 27. 1679 hozzászólás 185.
nekem is volt ilyen problémám elsőnek mindent újra tettem nem jött össze, aztán meg kérdeztem itt mit tegyek itt a prioritást mondták jó az bejött, de tudod kiálítgatja állandóan.... legegyszerübb az volt h kikapcsoltam a vírusírtómat és taramm jólettt....
addam 2010. február 27. 2183 hozzászólás 124.
Válasz k0valik #39. hozzászólására
na akkor nekem:

FPS: stabil 100

egér: normális X7 BFK18 fél éves

elindítom a játékot, és megy minden, felcsatlakozok egy szerverre. elindulok. Ha csak nyomom a futás gombot, az egérhez hozzá sem érek, akkor stabil 100 fps, semmi lagg. Ha megmozdítom az egeret leesik 5-10 fps-re és beszaggat az egész játék, amint abbahagyom az egér mozgatását, semmi gond. Kipróbáltam úgyis, hogy megyek közben, és úgyis, hogy nem. ha csak lövök, de nem mozgatom a ck-t akkor semmi gond, ha megmozdul újra leesik az fps és szaggat.

Amit próbáltam:

DPI-t és sensitivity-t változtatgatni, hátha megoldja

célkereszt színének, méretének változtatása

16 bitre raktam

több felbontás (640->1280 mindet)

mousefix

más rate beállítások

cs és steam újratelepítése

procihasználat cs mellett 5 %

Ram: 3 GB van

összesen 26 program fut mellette, minden mást kilőttem, aminek köze nincs a cshez

próbáltam átállítgatni a prioritást, meg hogy hány magon fusson (2magos proci)

és újratelepítés után újra és újra ez a hiba.

valakinek valami ötlete? 4 hónapja nem is játszottam már...

(jól meg is vagyok nélküle, de néha azért a feeling kedvéért...)
szerintem újratelepítés lesz, aztán meglátom
Újratelepítés alatt win reinstallt érted?
Másik (akármilyen gagyi) egérrel is ugyan ez van?
Mirage 1.6: 93.189.118.16:27015 | Mirage CS:GO 93.189.118.16:27016 | Mirage L4D2: 93.189.118.16:27017/27018
OFF.gronix 2010. február 27. 652 hozzászólás 572.
Válasz -faithless #17. hozzászólására
hl.exe prioritását vedd lejebb
Én is erre szavazok,nekem megoldódott; )
sensme. 2010. február 27. 423 hozzászólás 944.
Válasz k0valik #39. hozzászólására
na akkor nekem:

elindítom a játékot, és megy minden, felcsatlakozok egy szerverre. elindulok. Ha csak nyomom a futás gombot, az egérhez hozzá sem érek, akkor stabil 100 fps, semmi lagg. Ha megmozdítom az egeret leesik 5-10 fps-re és beszaggat az egész játék, amint abbahagyom az egér mozgatását, semmi gond. Kipróbáltam úgyis, hogy megyek közben, és úgyis, hogy nem. ha csak lövök, de nem mozgatom a ck-t akkor semmi gond, ha megmozdul újra leesik az fps és szaggat.

Amit próbáltam:

16 bitre raktam

mousefix

más rate beállítások

összesen 26 program fut mellette, minden mást kilőttem, aminek köze nincs a cshez

érdekes
k0valik 2010. február 27. 622 hozzászólás 617.
Válasz van1r1a #40. hozzászólására
Töltsd le a himym legújabb epizódját
ez hogy jött most ide?
btw. csak kedden lesz új rész, a többit meg már láttam
van1r1a 2010. február 27. 1063 hozzászólás 329.
Töltsd le a himym legújabb epizódját
k0valik 2010. február 26. 622 hozzászólás 617.
na akkor nekem:

Amit próbáltam:

16 bitre raktam

mousefix

más rate beállítások

ViBE 2010. február 26. 3095 hozzászólás 67.
Válasz addam #35. hozzászólására
Passz, nem nagyon követem az egeres témát, mivel aktívan nem játszom, ezért nem izgulok már fel egy új egérre :)
Gyártó weboldalán nézd meg, hátha.
annyira engemet sem izgat, csak kérdés, hogy megoldható-e, vagy nem. játék közben nincs vele gond, ezért, akkor nem is zavar. csak a rendszerben balhézik.
a hozzászólásaim állandó támogatója: édesanyám
Soloemo 2010. február 26. 40 hozzászólás 4691.
Válasz sensme. #36. hozzászólására
csak a csben szaggat? ha igen, lehet hogy érdemes újrarakni.
egy öreg Genius Predim van lehet az lehet a gond????
sensme. 2010. február 26. 423 hozzászólás 944.
csak a csben szaggat? ha igen, lehet hogy érdemes újrarakni.
addam 2010. február 26. 2183 hozzászólás 124.
Válasz ViBE #34. hozzászólására
ha esetleg mégse az lenne, amit említettem, akkor szerinted van firmware Revoltec-re?
Passz, nem nagyon követem az egeres témát, mivel aktívan nem játszom, ezért nem izgulok már fel egy új egérre :)
Gyártó weboldalán nézd meg, hátha.
Válasz addam #32. hozzászólására
Neked lehet ez a gondod, de nekem tuti Lachesis, anno supportoltam, és az volt a válasz, hogy Known bug.
ha esetleg mégse az lenne, amit említettem, akkor szerinted van firmware Revoltec-re?
Soloemo 2010. február 26. 40 hozzászólás 4691.
Válasz addam #32. hozzászólására
Neked lehet ez a gondod, de nekem tuti Lachesis, anno supportoltam, és az volt a válasz, hogy Known bug.
Nekem is szokott ilyet csinálni de nekem fight-nál az eger nem mozdul de a tok mozogni mostnában sokat csinálja má naon elegm van ebbül nem tok fejet loni :(
Válasz ViBE #31. hozzászólására
hát azt nem hiszem, hogy egér hiba lenne. ezt csak akkor csinálja, ha a net szakadozik, de most rájöttem valamire. az AVG-nek egy szolgáltatása miatt van. legalább is nagyon úgy tűnik. ez a modul figyeli a netet és miután megszakadt és éppen újra csatlakozni próbál a gép, akkor az a modul agresszívan el kezd figyelni.
Válasz addam #29. hozzászólására
Nálam windowsban is akad, szóval egér hiba esélyesebb, bár az utolsó firmware óta mintha nem csinálná.
Nagyon nem zavar, mert notebookon azért nem nagy művészet újra bedugni USB-be :)
hát azt nem hiszem, hogy egér hiba lenne. ezt csak akkor csinálja, ha a net szakadozik, de most rájöttem valamire. az AVG-nek egy szolgáltatása miatt van. legalább is nagyon úgy tűnik. ez a modul figyeli a netet és miután megszakadt és éppen újra csatlakozni próbál a gép, akkor az a modul agresszívan el kezd figyelni.
ASSSA 2010. február 26. 113 hozzászólás 2625.
GY.I.K-ban le van írva..
aSSa
Válasz ViBE #26. hozzászólására
nekem csak akkor akad, ha a net nagyon szakadozik és azt is csak a rendszerben, tehát játék közben nem szaggat egyáltalán. a wifi felcseszi valamiért agyilag. de azt még nem tudom, hogy miért.
Nálam windowsban is akad, szóval egér hiba esélyesebb, bár az utolsó firmware óta mintha nem csinálná.
Nagyon nem zavar, mert notebookon azért nem nagy művészet újra bedugni USB-be :)
Válasz ZYONE #27. hozzászólására
Leszarom akkor szenvedjetek. én csak segíteni akartam.
Nekem így jó az a lényeg. A többi meg nem érdekel.
Ennyi
most ezen ne sértődj meg. ha visszanézted volna a fórumot, akkor láthattad volna, hogy ezt már sokan írták.
ZYONE 2010. február 26. 2 hozzászólás 17184.
Válasz ViBE #26. hozzászólására
nekem csak akkor akad, ha a net nagyon szakadozik és azt is csak a rendszerben, tehát játék közben nem szaggat egyáltalán. a wifi felcseszi valamiért agyilag. de azt még nem tudom, hogy miért.
Leszarom akkor szenvedjetek. én csak segíteni akartam.
Nekem így jó az a lényeg. A többi meg nem érdekel.
Ennyi
Válasz addam #23. hozzászólására
Lachesis is szokott akadni néha, olyankor USBből kihúz, visszadug, és jó. Lehet ez Razer hiba, más márkájú egerem nem csinált ilyet.
roni. 2010. február 26. 468 hozzászólás 835.
nekem a Roccat még XP alatt csinálta nagyon ritkán de Vista alatt már nem, bár ott volt másés Win7 alatt már semmi bajom nem volt, meg azóta volt firmware +szoftver update...
dst: " mert mindenki aki tudott jatszani az abbahagyta, itt mar kapalozhattok...
FlyerZ 2010. február 26. 443 hozzászólás 889.
ilyen régen nálam is volt, én egy egércserével megoldottam :]

am. ha jol tudom tevagy a hltv videos mlapos srác? :D
elmeek huggyozni, de szarok visszajönni :D
Válasz Blzs #19. hozzászólására
Nekem is ilyen próblémám volt egy baráti LAN-on! :) Nem tudtam vele mit kezdeni!(Razer DAv1-em van) Egércsere, egyből jó lett! Hazamentem, visszadugtam ugyan oda a DA-t és semmi baja nem volt! WTF? :D:D
Lachesis is szokott akadni néha, olyankor USBből kihúz, visszadug, és jó. Lehet ez Razer hiba, más márkájú egerem nem csinált ilyet.
Válasz catsuit #18. hozzászólására
start menü futtatás ezt ird be a kisablakba: services.msc
felhoz egy másik abalakot és ott:
hotkey leállítás
gép resi
nekem ez oldotta meg
ez nem igazán megoldás. a Hotkey, mint szolgáltatás, az nem más, mint az egeredhez kapott szoftvert jelöli, amivel az egered további szolgáltatásait állíthatod be. a Windows nem tartalmaz ilyen szolgáltatást eredetileg.
Válasz ZYONE #20. hozzászólására
Na én megtaláltam a megoldást eme probléma kiküszöbölésére.:)
Annyi, hogy alt+ctrl+del...majd a folyamatok fül...ott megkeresed azokat az alkalmazásokat amikre nincs szükség..(pl.:msn,daemontools...stb.) vagy csak jobbegérrel leveszel a prioritásukból.
Nekem bejött. Mióta szenvedtem ezzel a szar lagggggggggggggolóóóó egérrel...
REMÉLEM NEKTEK IS SIKERÜL. JÓ JÁTÉKOT!!!
DON'T CHEAT!!!!
nem azért a 10 fillérért, de szerinted hányan írták már ezeket előtted??? ez véglegesen nem oldja meg a gondot, előbb-utóbb kibukik a dolog. szóval Te messze nem mondtál újdonságot. a probléma forrását, valahol az USB-szabvány környékén kell keresni.
ZYONE 2010. február 25. 2 hozzászólás 17184.
Válasz Blzs #19. hozzászólására
Nekem is ilyen próblémám volt egy baráti LAN-on! :) Nem tudtam vele mit kezdeni!(Razer DAv1-em van) Egércsere, egyből jó lett! Hazamentem, visszadugtam ugyan oda a DA-t és semmi baja nem volt! WTF? :D:D
Na én megtaláltam a megoldást eme probléma kiküszöbölésére.:)
Annyi, hogy alt+ctrl+del...majd a folyamatok fül...ott megkeresed azokat az alkalmazásokat amikre nincs szükség..(pl.:msn,daemontools...stb.) vagy csak jobbegérrel leveszel a prioritásukból.
Nekem bejött. Mióta szenvedtem ezzel a szar lagggggggggggggolóóóó egérrel...
REMÉLEM NEKTEK IS SIKERÜL. JÓ JÁTÉKOT!!!
DON'T CHEAT!!!!
Blzs 2010. február 24. 520 hozzászólás 753.
catsuit 2010. február 24. 40 hozzászólás 4692.
start menü futtatás ezt ird be a kisablakba: services.msc
felhoz egy másik abalakot és ott:
hotkey leállítás
gép resi
nekem ez oldotta meg
hl.exe prioritását vedd lejebb
style-x 2010. január 6. 603 hozzászólás 643.
software problema probald meg frissiteni ;)
nem új a video kártyám, és laserpadom van lasermousehoz, és nem az egér szaggat, hanem a célkereszt, ha többen vagyunk a szerveren, mint 10! pioritásos dolgokkal sem működtek... bár steamet is beállítva még nem próbáltam, majd szólok, jah és USBs
tutti 2010. január 5. 936 hozzászólás 391.
egér driver fentvan? :)
usb portról tüzelsz vagy ps2? :)
mivel nekem volt ilyen problémám, hogy ha nem volt fent a driver és USB portról voltam akkor akadt :)
icsinyuszi hopphopp az erdőben lófrál egereket fogdos és fejbevágja mind
vedd ki alóla a konyharuhát...:>
^^
Gondolom új videókártyája van!
Lazer te nagyon buta vagy :D
Válasz holyburger #9. hozzászólására
mivan? én sosem csitelek ember ne magadból indulj ki
a steam.exe prioritását is állítsd alacsonyra ! azt elfelejtettem:D:D
mivan? én sosem csitelek ember ne magadból indulj ki
Lazer 2010. január 4. 385 hozzászólás 1021.
Válasz holyburger #6. hozzászólására
nekem nem működött a pioritásos, a program is kivan kapcsolva, akkor is akad, de ha videozok record parancsal akkor semmi akadás de fps csökken és attol van néha kisebb lagg...
programot nem töltök le mert az van de azzal sem megy, nem az egér hibája a dolog, mert vadonatúj 2500dpis gamermouse és eddig amég steames nem lett a csém semmi baj nem volt
VAC legújabb fejlesztése<--- vac bannos acc ne mennyen nem VAC-os szerókon sem.
star. 2010. január 4. 1263 hozzászólás 272.
szaggat az egerem remélem érzed :DDDDD
nekem nem működött a pioritásos, a program is kivan kapcsolva, akkor is akad, de ha videozok record parancsal akkor semmi akadás de fps csökken és attol van néha kisebb lagg...
programot nem töltök le mert az van de azzal sem megy, nem az egér hibája a dolog, mert vadonatúj 2500dpis gamermouse és eddig amég steames nem lett a csém semmi baj nem volt
skoriface 2010. január 4. 517 hozzászólás 754.
ja vagy... aza noforcemaccelos cucc..
cbr. 2010. január 4. 2652 hozzászólás 88.
"r0xen:a kurva jo édes jo kurva.."
skoriface 2010. január 4. 517 hozzászólás 754.
de ehez le kell tölteni a prio.exe t

letöltöd a prio.exe -t
megjegyzed hova szedted le feltelepited végig fut blablabla
elinditod a csd belépsz csak a menüben vagy nyomsz egy Ctrl +Alt +Del- t
ott vannak a folyamatok amilyen programok futnak megkeresed a Hl.exet

jobkat piorytás beállítása > alacsony és ha nem sikerült továbra sem nézd meg hogy elmentetted e azt a beállitást hogy alacsonyra vetted -e el kell valahogy menteni bár lehet auto elmenti

remélem segitettem üdv:
SKORI
Feladatkezelő Folyamatok és ott keresd meg a cs elindítása után a hl exe-t ott jobb click pioritás beállíitása és Alacsony
Várom a válaszokat, vagy segtségeket!