Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Helpdesk/segítség

Létrehozva: 2009. augusztus 23. Létrehozta: CyClotroniC Kategória: 21978 hozzászólás

Elromlott valami? Nem úgy működik, ahogy szeretnéd? Nem tudod hogyan kell beállítani? Kérdezz bátran, hátha valaki segít!

addam 2010. szeptember 9. 2183 hozzászólás 124.
Válasz chamicalt3rr0r #5849. hozzászólására
sziasztok segítséget szeretnék kérni egy sürgős dologban 5 gép közt szeretnék egy hálozatot össze hozni hogy alkalmas legyen cs re adott 5 gép mindegyikbe van Lan UTP bemenet de mindegyikbe csak 1 hogy oldható meg router szóba jöhet e 4 kimenet és egy bemenet van rajta ez volt az első megoldásom. vagy ha veszek egy olyan ethernet kártyát amin van 4 Lan dugalj és csak simán rá kötnek az én gépemre a másik 4 géppel .
(végső esetben mert költséges)vagy ha veszek egy switch et és azzal probléma mentesen fog e működni a dolog vagyis ha én csinálok egy lan szerót akkór a másik gépek érzékelni fogja e vagy sem
vagy ha mindegyik gépbe teszünk még egy egy ethernet kártyát és sorosan össze kötjük úgy lehetséges e lan össze hozni..please nagyon fontos volna mert most pénteken aktuális a party és ha valami fizetős dolog jön létre ne este tízkór keljen beszerezni a dolgokat ..megoldásotokat és válaszotokat előre is köszönöm
Switch megteszi,
IP címek pl. 192.168.0.1-től 5-ig
Alhálózati maszk: 255.255.255.0

Ha kell net, akkor annak a gépnek a címe az átjáró, a DNS-t meg pl. a netszolgáltatóét beállítod.
De akkor nyilván egyik gépbe dupla hálókártya kell, vagy ha a modem USB-n is megy, akkor bejácchat az is. Meg nem árt a netes kapcsolatra engedélyezni winbe a megosztást :)
Mirage 1.6: 93.189.118.16:27015 | Mirage CS:GO 93.189.118.16:27016 | Mirage L4D2: 93.189.118.16:27017/27018
zomgzerg 2010. szeptember 9. 832 hozzászólás 440.
Válasz G1psy #5851. hozzászólására
Sziasztok!

Régebben láttam klánhírben vagy blogban, hogy valaki felrakta a mousefix konfigurálását win7-hez.
az lenne a kérésem, hogy:

-vagy mondjátok el hol találok értelmes mousefix-et és segítsetek beállítani (mert ha jól emlékszem bonyolultabb mint az xp-s cpl mousefix)
-vagy írjátok be a blog/klánhír linkjét

a segítséget PM formájában várom
Köszönöm!
win7re ez a legjobb megoldás jelenleg: http://donewmouseaccel.blogspot.com/
readmet olvasd el.
DEER.originals 2010. szeptember 9. 490 hozzászólás 789.
Válasz oksN #5846. hozzászólására
Sziasztok!

Abba szeretném a segítségeteket kérni , hogy ha felteszem a non-steamet (botozás miatt) (nem akarok Z-botokkal) Akkor az egész játék olyan mintha mindenki botok és én spped hack-elnék :D felmegyek egy szeróra akkor is :)

Előre is köszi! Ha valaki tud valamit PM PLS
ctrl + alt + del : folyamatok : hl.exe <- - - jobb klikk ás ott valami Abetűs menü lesz és az 1ik procid offold :D már ha többmagos a procid :D
DEER^_^
SATAN- 2010. szeptember 9. 929 hozzászólás 391.
Válasz -ako- #5837. hozzászólására
dene :SAD:ASD:AS:DSD:SD:D:SAD:DSA:DAS
nemolvastam :AS:DA:Sdas
Killerbeat2222 2010. szeptember 9. 966 hozzászólás 376.
Válasz oksN #5846. hozzászólására
Sziasztok!

Abba szeretném a segítségeteket kérni , hogy ha felteszem a non-steamet (botozás miatt) (nem akarok Z-botokkal) Akkor az egész játék olyan mintha mindenki botok és én spped hack-elnék :D felmegyek egy szeróra akkor is :)

Ha amd procid van akkor tedd fel ezt és nem kell állítgatni.
http://href.hu/x/bvtj
Egyébként
http://href.hu/x/cl73 ezt tedd fel.)csak semmi extra progi.
G1psy 2010. szeptember 9. 446 hozzászólás 875.
Sziasztok!

Régebben láttam klánhírben vagy blogban, hogy valaki felrakta a mousefix konfigurálását win7-hez.
az lenne a kérésem, hogy:

-vagy mondjátok el hol találok értelmes mousefix-et és segítsetek beállítani (mert ha jól emlékszem bonyolultabb mint az xp-s cpl mousefix)
-vagy írjátok be a blog/klánhír linkjét

a segítséget PM formájában várom
Köszönöm!
Ha a gázbömböldében nem színyel a bigyó, akkor meg kell apcukkolni zsuppajszerrel, vagy szovácsolt márklárral, mert gyesporos a telázsi
plnq 2010. szeptember 9. 1859 hozzászólás 160.
Válasz chamicalt3rr0r #5849. hozzászólására
sziasztok segítséget szeretnék kérni egy sürgős dologban 5 gép közt szeretnék egy hálozatot össze hozni hogy alkalmas legyen cs re adott 5 gép mindegyikbe van Lan UTP bemenet de mindegyikbe csak 1 hogy oldható meg router szóba jöhet e 4 kimenet és egy bemenet van rajta ez volt az első megoldásom. vagy ha veszek egy olyan ethernet kártyát amin van 4 Lan dugalj és csak simán rá kötnek az én gépemre a másik 4 géppel .
(végső esetben mert költséges)vagy ha veszek egy switch et és azzal probléma mentesen fog e működni a dolog vagyis ha én csinálok egy lan szerót akkór a másik gépek érzékelni fogja e vagy sem
vagy ha mindegyik gépbe teszünk még egy egy ethernet kártyát és sorosan össze kötjük úgy lehetséges e lan össze hozni..please nagyon fontos volna mert most pénteken aktuális a party és ha valami fizetős dolog jön létre ne este tízkór keljen beszerezni a dolgokat ..megoldásotokat és válaszotokat előre is köszönöm
vegyél 1 switch-et oda dugd a 4 LAN kábelt át kell irni az ip-t mindenkinek 1el többel ami neked van.

utána jó lesz , vagyis mi igy szoktuk:D:D
-romanetpak1-
chamicalt3rr0r 2010. szeptember 9. 15 hozzászólás 7383.
F2F Face two afce
Farkinca 2010. szeptember 8. 22 hozzászólás 6276.
Hogy tudom a cs-t vagy esetleg a steamet alapban xp-kompatibilitási módban elindítani win7 alól?
Play Hard, Go Cube
Teweeeee 2010. szeptember 8. 240 hozzászólás 1500.
Válasz -heki- #5832. hozzászólására
nekem az lenne a problémám hogy amikor berakom LeLe anyának akkor még eleinte kicsit szűk de utána már jó, és azt szeretném hogy az elején ne legyen ne ki szűk mit csináljak?
Szerintem használjatok síkosítót...
oksN 2010. szeptember 8. 282 hozzászólás 1320.
Sziasztok!

Killerbeat2222 2010. szeptember 8. 966 hozzászólás 376.
Válasz bazs1 #5844. hozzászólására
valaki árulja már el hogy mi a faszt tudok csinálni azzal hogy csúcsidőben 50-150es pingem van? A rohadt sávszélesség az fullon megy (8mb) de a ping összevissza ugrál és arra egyik szolgáltató se vállal garanciát ha jól tudom. invitel helpdesknél a szokásos faszság (vírus, router reboot stb) és náluk mindent rendben jelez. Mi a faszt csináljak, azon kívül hogy költözzek panelba egy kibaszott digi netért....

Modem csere? Router csere? Netlimiter? Komolyan nem hiszem el hogy éjjel egyig kell várnom hogy normális pinggel játszhassak b+
költözz el a környékről vagy szólj be a szolgáltatódnak.
modem csere megszokta oldani szerintem.
bazs1 2010. szeptember 8. 479 hozzászólás 804.
valaki árulja már el hogy mi a faszt tudok csinálni azzal hogy csúcsidőben 50-150es pingem van? A rohadt sávszélesség az fullon megy (8mb) de a ping összevissza ugrál és arra egyik szolgáltató se vállal garanciát ha jól tudom. invitel helpdesknél a szokásos faszság (vírus, router reboot stb) és náluk mindent rendben jelez. Mi a faszt csináljak, azon kívül hogy költözzek panelba egy kibaszott digi netért....

Modem csere? Router csere? Netlimiter? Komolyan nem hiszem el hogy éjjel egyig kell várnom hogy normális pinggel játszhassak b+
Hey look look look, Tell it to the one-legged man so he can bump it off down the road
enSTiCk 2010. szeptember 8. 127 hozzászólás 2393.
oké kösz ;) Esetleg olyan, ami connect IP-s? :)

Köszi már megtalálta, ez mind ilyen :)
Válasz Huszka #5835. hozzászólására
Nekem az lenne a problémám hogy feltettem a Nvidia driver-t de nincs control panelem pedig minden passzol es ez mit augye nem tudom kikapcsolni a vertycal syncet a video karin es igy cs-be max 60fps es igy eleg szar mer tmire vissza jön a célkeeszt eredeti állapotába 5e szer lelönek aki tudj a a megefjtést psl pM fontoss lenne
LINK
Szedd le innen ebben biztos van.
Válasz enSTiCk #5840. hozzászólására
Tudtok valamilyen ma esti wart? Láttam a 20:30as kezdéssel a fogadóirodában de seholse láttam rá IP-t.
enSTiCk 2010. szeptember 8. 127 hozzászólás 2393.
Tudtok valamilyen ma esti wart? Láttam a 20:30as kezdéssel a fogadóirodában de seholse láttam rá IP-t.
FRG-Fury 2010. szeptember 8. 1195 hozzászólás 290.
Válasz SATAN- #5836. hozzászólására
vsync off
Köszönjük emese.
Sokan élnek kik meghalhatnának, s sokan meghaltak, kik még élhetnének...
vsync off
el is olvastad commentet vagy rávágtad vsync off. ?
-ako- 2010. szeptember 8. 2562 hozzászólás 93.
vsync off
dene :SAD:ASD:AS:DSD:SD:D:SAD:DSA:DAS
tttttttttt
SATAN- 2010. szeptember 8. 929 hozzászólás 391.
Válasz Huszka #5835. hozzászólására
Nekem az lenne a problémám hogy feltettem a Nvidia driver-t de nincs control panelem pedig minden passzol es ez mit augye nem tudom kikapcsolni a vertycal syncet a video karin es igy cs-be max 60fps es igy eleg szar mer tmire vissza jön a célkeeszt eredeti állapotába 5e szer lelönek aki tudj a a megefjtést psl pM fontoss lenne
vsync off
Huszka 2010. szeptember 8. 285 hozzászólás 1307.
LeLe 2010. szeptember 8. 1055 hozzászólás 330.
nekem az lenne a problémám hogy amikor berakom LeLe anyának akkor még eleinte kicsit szűk de utána már jó, és azt szeretném hogy az elején ne legyen ne ki szűk mit csináljak?
AZT ADOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM
-ako- 2010. szeptember 8. 2562 hozzászólás 93.
:DASD:ASD:AS:D:DAS:D:DSA
tttttttttt
-heki- 2010. szeptember 8. 1233 hozzászólás 281.
"engem ne oktassál már ki a thisisből. és csodálkozol hogy 0 ponttal estek ki?"
Válasz Willpower #5830. hozzászólására
ICL7 miatt szerettem őket mert úgy volt lenézek:P csak sajnos végülis kiderült még sem, de már megrendeltem őket szóval mit tegyek:) és pontosan 29.815Ft-t webshop áron:)

#5828 2 ismerősöm is használja pont ezeket az 1ik az osztálytársam és mind a kettő megy icl7re szóval inkább jókat hallottam róluk mint rosszakat.:)
majd mondd el milyen az egér meg a füles.mert engem is érdekel.küldj 1 pm-t
Willpower 2010. szeptember 8. 225 hozzászólás 1568.
Válasz Killerbeat2222 #5827. hozzászólására
negatívum:hogy drága kombó:)
ICL7 miatt szerettem őket mert úgy volt lenézek:P csak sajnos végülis kiderült még sem, de már megrendeltem őket szóval mit tegyek:) és pontosan 29.815Ft-t webshop áron:)

#5828 2 ismerősöm is használja pont ezeket az 1ik az osztálytársam és mind a kettő megy icl7re szóval inkább jókat hallottam róluk mint rosszakat.:)
tomek. 2010. szeptember 7. 2760 hozzászólás 83.
Válasz nyihah #5828. hozzászólására
Pioneer fejhallgatót vegyél, ne ilyen "gamer" szarokat, ami azért annyi mert ott az a 5 betű.
Próbáld meg előtte valahol, vakon nehogy megvedd.
Tökéletes, esetleg Razer Goliathus
Goliathus nekem idestova másfél éve megvan, kicsit a "színe" kopott de semmi rosszat nem tudok róla mondani, én ajánlom
Credere Obbedire Combattere !
nyihah 2010. szeptember 7. 1147 hozzászólás 305.
Válasz Willpower #5824. hozzászólására
Sziasztok!
Őszintén megmondva nem a legnagyobb segítséget szeretném kérni ami itt elhangzott valaha is, hanem csak a véleményeteket szeretném kérni eme felszerelésekről:
-SteelSeries Siberia V2 WH Gaming headset fehér
-SteelSeries Kinzu optical egér fekete USB
-SteelSeries QcK egérpad fekete
Pioneer fejhallgatót vegyél, ne ilyen "gamer" szarokat, ami azért annyi mert ott az a 5 betű.
Próbáld meg előtte valahol, vakon nehogy megvedd.
Tökéletes, esetleg Razer Goliathus
Killerbeat2222 2010. szeptember 7. 966 hozzászólás 376.
Sziasztok!
Őszintén megmondva nem a legnagyobb segítséget szeretném kérni ami itt elhangzott valaha is, hanem csak a véleményeteket szeretném kérni eme felszerelésekről:
negatívum:hogy drága kombó:)
Sziasztok!
QcK mass. tökéletes mindegyik.
Teweeeee 2010. szeptember 7. 240 hozzászólás 1500.
Sziasztok!
1. Teljesen jó
2. Nem próbáltam még
3. helyette szerintem roccat taito
Willpower 2010. szeptember 7. 225 hozzászólás 1568.
Sziasztok!
Maniacc- 2010. szeptember 7. 302 hozzászólás 1235.
Hali. G2play.net -ről vásárolt már valaki játékot?
Norbi____ 2010. szeptember 7. 131 hozzászólás 2357.
Válasz astor #5821. hozzászólására
winreinstall után próbálnék telepíteni steames játékokat, de ezt írja:
http://kephost.hu/image-AC47_4C865435.jpg

mi lehet a hiba? 200 giga szabad hely van a vinyon, miért NULLÁT lát ?
Több lehetőség is van :
1. Nem formáztad meg a merevlemezt , így kevés a hely.
2. Meghalt a merevlemezed.
3. Új partíció létrehozásakor túl kevés helyet adtál meg.

astor 2010. szeptember 7. 2510 hozzászólás 99.
winreinstall után próbálnék telepíteni steames játékokat, de ezt írja:
http://kephost.hu/image-AC47_4C865435.jpg

mi lehet a hiba? 200 giga szabad hely van a vinyon, miért NULLÁT lát ?
dzsudzsuman 2010. szeptember 7. 71 hozzászólás 3442.
Válasz Killerbeat2222 #5805. hozzászólására
LINK
Most találtam hátha működik neked.
Köszönöm szépen, ki is próbálom!!! ;]
domewalker 2010. szeptember 7. 1130 hozzászólás 307.
Válasz zomgzerg #5808. hozzászólására
http://vexed.ca/2010-01/mouse-optmization-1000hz-mouse-polling-on-64-bit-systems/
köszi a linket csak az a baj h nekem és lehet bennem van a hiba de ez a megoldás csak félig működik, azaz test mode-ban megy a dolog de ha kilépek belőle azzal progival (driver signature enforcement overrider) és normál bootolok akkor elszáll az egér és le kell törölni az egér illesztőprogramját kihúzni az egeret visszadugni és megvárni míg újrateszi magát. ezután marad minden a régiben,125hz-en.

esetleg erre valami javaslat?
várom az ajánlatokat!
Válasz DARVEX #5817. hozzászólására
steam -> library -> counter-strike jobbklikk -> properties -> set launch options

-w 640
-w 800
-w 1024

attól függ milyen felbontással akarsz játszani
duka9 vegyél fel már aktiv vagyok:P:D:DD
UI: LOOOOOW
DARVEX 2010. szeptember 7. 1151 hozzászólás 304.
Válasz vbr #5770. hozzászólására
ezt,h érted? részletesebben légyszi:P
steam -> library -> counter-strike jobbklikk -> properties -> set launch options

-w 640
-w 800
-w 1024

attól függ milyen felbontással akarsz játszani
Mit csinálljak hogy ha adatlapomon jártok, zene szóljon?:D
plnq 2010. szeptember 7. 1859 hozzászólás 160.
Válasz Killerbeat2222 #5814. hozzászólására
start->Futtatás->(beírod) regedit->(mindig a pluszra mész)
*hkey local machine
*a plusz jelre kattolj mindig
*akk system
*currentcontrolset
*control
*session managger
*environment--->piros kék fájlok közül a 2 kéket törlöd és restart
gyere steamre
-romanetpak1-
Killerbeat2222 2010. szeptember 7. 966 hozzászólás 376.
Válasz DIVIx-_- #5809. hozzászólására
Steames okosság?
Azthiszem nemtudom mireől beszélsz =D
start->Futtatás->(beírod) regedit->(mindig a pluszra mész)
*hkey local machine
*a plusz jelre kattolj mindig
*akk system
*currentcontrolset
*control
*session managger
*environment--->piros kék fájlok közül a 2 kéket törlöd és restart
Válasz ffffffffffffffffff #5812. hozzászólására
Köszi már vártalak :D
nm:D
-romanetpak1-
Válasz plnq #5811. hozzászólására
napiskill@gmail.com
Köszi már vártalak :D
Válasz ffffffffffffffffff #5810. hozzászólására
Sziasztok valaki le tudná nekem írni azt hogy hova kell küldeni a szépen meg lőtt fregeket ami ki kerülhet napi skillbe előre is köszönöm
napiskill@gmail.com
-romanetpak1-
Sziasztok valaki le tudná nekem írni azt hogy hova kell küldeni a szépen meg lőtt fregeket ami ki kerülhet napi skillbe előre is köszönöm
DIVIx-_- 2010. szeptember 7. 102 hozzászólás 2782.
Steames okosság?
Azthiszem nemtudom mireől beszélsz =D
zomgzerg 2010. szeptember 6. 832 hozzászólás 440.
Válasz domewalker #5807. hozzászólására
sziasztok!

kérdésem: win7 64bit alatt hogyan lehet az usb-t 500hz-re bírni?
http://vexed.ca/2010-01/mouse-optmization-1000hz-mouse-polling-on-64-bit-systems/
domewalker 2010. szeptember 6. 1130 hozzászólás 307.
sziasztok!

kérdésem: win7 64bit alatt hogyan lehet az usb-t 500hz-re bírni?
várom az ajánlatokat!